Srpen 2012Iron Man 2

18. srpna 2012 v 19:08 | tomatoIron Man 2 je americký akční film z roku 2010, pokračování snímku Iron Man o miliardáři a geniálním konstruktérovi Tony Comics. Hlavní roli obsadil Robert Downey Jr.

V rukou nepřítele - Kapitola 2.

11. srpna 2012 v 10:58 | tomato |  • In the Hands of Enemy

Kapitola 2.

"Milý Holmesi, jste doslova v rukou nepřítele. A tím jsem já"

V rukou nepřítele - Kapitola 1.

8. srpna 2012 v 16:43 | tomato |  • In the Hands of Enemy

Kapitola 1.

"Milý Holmesi, jste doslova v rukou nepřítele. A tím jsem já"


Jaký je a jak vypadá Sherlock Holmes?

4. srpna 2012 v 11:09 | tomato |  Collection of meaningless drivel


Sherlock Holmes, nejznámější fiktivní detektiv.

Sherlock Holmes bydlí na Baker Street 221B, jeho domácí je paní Hudsonová a jeho spolubydlící a zároveň nejbližší přítel a spolupracovník dr.John Henry Watson. O jeho rodině víme doposud jen málo. Víme jen,že má o 7 let staršího bratra Mycrofta ,který ovládá dedukční schopnosti o trošku lépe než on, pracuje na ministerstvu. V knihách bylo řečeno, že Mycroft je líný své dedukční schopnosi využívat. Sherlock Holmes nebyl nikdy ženatý. Ženy ho odpuzovaly. Jen jedna jediná na něj velice zapůsobila, a proto si uschoval její fotografii. Jmenovala se Iren Adler, která se ukázala jen v jedné povídce s názvem Skandál v Čechách.

V knize Návrat Sherlocka Holmese, se John Watson zmiňuje, že Sherlock Holmes mohl být neskutečně galatní vůči ženám, ale jen tehdy, když od nich něco vyžadoval. Také se dokonce zasnoubil, samozřejmě jen kvůli nějakému, případu. Ano je to pravda, Sherlock Hoomes byl zasnouben v povídce Charles August Milverton. Dále Sherlock rád hrával na housle a kouřil dýmku, někdy než případ píchal si drogy - opium. Jeho podoba je mnohokrát popísována orlým nosem, tmavými vlasy, chytrými oči, hbitou a vysokou postavou. Celý popis pana Holmese mladšího.

Kopírujte se zdrojem, Tomato.

Iron Man

3. srpna 2012 v 10:22 | tomato
Soubor: Ironmanposter.JPG
Režie:
Jon Favreau

Produkce:
Avi Arad
Kevin Feige

Námět:
Založeno na komiksu od: Stan Lee

Délka:
126 min

Rozpočet:
$140 milionů

Tržba:
$585,133,287
Trailer:

About:
Geniální vynálezce a playboy Tony Stark (Tomáš Zahradník) je hlavou firmy Stark Industries, která vyrábí zbraně. Stark letí do Afgánistánu osobně domluvit prodej nové ničivé zbraně "Jericho" Americké Armádě, ale po cestě zpět je jeho vlastními zbraněmi napadena kolona, ve které jede, a on je těžce raněn. Život mu zachrání Dr. Yinsen (Shaun Toub), jsou ale zavřeni v jeskyni a Stark má svým únoscům sestrojit "Jericho". On si ale tajně vyrobí železný oblek, který mu umožní létat a střílet, a plánuje uprchnout. Při útěku umírá Dr. Yinsen, Tony Stark se ale v pořádku vrací do USA. Na tiskové konferenci ale způsobí poprask u spolupracovníků a akcionářů své firmy, když vyhlásí, že přestane vyrábět zbraně a zaměří se na něco jiného. To se ale nelíbí jeho spolupracovníkovi Obadiahu Stanovi (Jeff Bridges), který plánuje Starkovi odebrat moc nad firmou a sám tajně pokračuje v prodeji zbraní. Tony Stark zatím vyvíjí lepší verzi svého železného obleku, také pomocí něho zaletí do Afghánistánu zničit novou zásilku Stark Industries. Vydatně mu pomáhá jeho oddaná sekretářka Virginia "Pepper" Potts (Gwyneth Paltrow ) a jeho kamarád armádní plukovník James "Rhodey" Rhodes (Terrence Howard). Ke konci si Obadiah Stane vyrobí podobný oblek, jaký má Tony Stark a začne finální bitva mezi Iron Manem a zlým Iron Mongerem, kterou Tony Stark vyhraje a na následné tiskové konferenci se oficiálně prohlásí Iron Manem.

Zdroj: Wikipedia

Hrají:
Robert Downey JR.Tony Stark / Iron Man
Terrence HowardJames "Rhodey" Rhodes
Jeff BridgesObadiah Stane / Iron Monger
Gwyneth PaltrowPepper Potts
Leslie BibbChristine Everhart


Můj názor:
Film Iron Man se mi velice líbil,zkoukla jsem ho asi 3x.Byl akční,vtipný to co se mi líbí.
Dávám mu 8 hvězdiček z 10.Což je velice dobré.

Obrázky: