Říjen 2012

Avengers: Captain America tě chce!

30. října 2012 v 17:38 | tomato |  Marvel
Marvel Comics,chystá další řadu komiksů Avengers. Napíše ji Jonathan Hickman a Jerom Open.
V Americe by se na pultech na začátku prosince,bude vycházet dvakrát měsíčně. K nám do ČR se asi nedostane,když ano tak s obrovským spožděním. Takže do další řady superhrdinů Marvelu, přidají další díly komiksů Avengers, má to být prozatím nejlepší serie. Tedy tvrdí se to.

Hele koho taky štve,že se u nás nevydávají ?? Mě děsně, ale kdybych je někde náhodou na webu našla,stopro přidám zmínku na bloG,to je ohledně komiksů prozatím vše.Iron Man 3 - Official trailer

23. října 2012 v 18:07 | tomato |  Iron Man
Takže tenhle neuvěřiteně napínavý trailer jsem našla u Maculy.
Samozřejmě na Iron Mana,je velmi napínavý.Bude naprosto úžasný!!
Podle různých hodnocení je jasné,že to bude asi nej díl.
Proboha já se prostě nemůžu dočkat!!


Iron Mana 3 - teaser trailer

21. října 2012 v 19:23 | tomato |  Iron Man

Zdroj: Grace více tam

Sherlock zpět na AXN

15. října 2012 v 16:58 | tomato |  Sherlock

Dneska jsem našla super novinku ohledně seriálu Sherlock.Dávají tam tedy i první serii v pátek někdy kolem deváté, v českém dabingu ,ale od 26.října bude i druhá serie v českém dabingu. Já jsem viděla celou druhou sérii díky Grace, která mi ochotně poslala odkazy .Byla naprosto úžasná, napínavá, vtipná - no prostě skvělá. Mě se to sice vyhovuje víc s titulkama, ale český dabing bude taky zajímavý. Sherlocka dabuje Vojta Dyk, ze skupiny Nightwork (boží skupina). Už se nemůžu dočkat!!

Tajné války

12. října 2012 v 14:30 | tomato
Krátké info:
Komiks na který se čeká už od začátku devadesátých let, od chvíle, kdy byla tato událost zmíněná v jednom ze sešitů Spider-Mana. Jedná se o jeden z prvních obřích crossoverů, ve kterém se setkávají skoro všichni slavní hrdinové nakladatelství Marvel… a stejně tak skoro všichni padouši. Obě strany se pustí do nelítostného boje - a na jeho výsledku bude záležet osud světa. Na jedné straně Spider-Man, Captain America, Iron Man, Hulk, X-Meni, Avengers, Fantastic Four, Thor a další - a na straně druhé Doctor Doom, Doctor Octopus, Lizard, Ultron a jíní. Souboj století může začít.X-men: First Class

7. října 2012 v 11:11 | tomato
X-Men: První třída je prequel k filmu X-Men Origins: Wolverine pojednávající o mládí profesora Xaviera a Magneta v 40. - 60. letech minulého století. Objevování jejich schopností, jejich společných vlastností a také objevení důvodu, proč se oddělili jejich životy na kladnou a temnou stranu.