Březen 2013

Nové obsazení do Sherlocka S3

31. března 2013 v 15:28 | Tomato |  Sherlock
amanda

Amanda Abbington - přítelkyně Martina Freemana, se připojila k obsazení Sherlocka, stává se tedy prvním oficiálním
novým členem obsazení. Zatímco její charakter nám zůstávou záhadou v současně době, je její role popsána jako někoho, kdo "bude významně ovlivňovat současné životy Johna Watsona a Sherlocka Holmese."
Amanda se poprvé (údajně) objeví v S3E1 Empty Hearse, která se zatím v současné době natáčí. Bohužel není objasněno, jestli se bude v epizodách pravidelně opakovat v jiných epizodách.

Tato novinka byla odhalena BBC One Twitter účtu.


V Brně se uskutečnilo promítání Sherlocka Holmese

29. března 2013 v 16:37 | tomato |  Sherlock
Dne 27. března se v Brně na filozofické fakultě Masarykovy univerzity pořádala krátká přednáška na téma Sherlock Holmes, přednášku a následné promítaní seriálu/filmu .

Kids Choice Awards 2013

26. března 2013 v 18:19 | tomato |  Avengers
Jsem nespokojená :(

Nezajímavá věc...

23. března 2013 v 18:21 | tomato
Ahoj lidi...

K čemu ten svět spěje ?? Ano, zase uvažuju jako debil, protože nemám co dělat. Chtěla jsem jít ven, ale sama ?? Ne - díky.
Takže zpět na zem. Ano zastavila jsem se na Asgardu :D. Potěšilo mě, ale pár věcí. Blíží se premiera Iron Mana a začal se natáčet Sherlock. Je toho samo ještě víc. Já dobře vím, že se vám to nechce číst...klidně to odklikněte. Ale, jednu maličkost pro čtenáře V rukou nepřítele.
Jelikož moje nápady už nejsou nijak zvláštní, a sami víte, že je to poslední dobou nic moc a v příběhu je to tak celé domotané, takže mám otázku. Mám to dopsat do konce, abyste zjistili jak to dopadne..nebo to mám pozastavit nebo rovnou to ukončit ? Rozhodnutí je na vás. Dále jsem dostala menší, debilní, prazvláštní nápad. Že bych jsem psala povídky, tak na dvě - tři části na téma Avengers nebo Sherlock Holmes. Popřípadě Doctor who..

Takže se mějte...hezký víkend ;)

Stále se tomu směju :D
Díky Ronnie..

Potvrzení první herecké role v Guardians of the Galaxy

22. března 2013 v 14:34 | tomato |  Guardians of the Galaxy
Jak už jsem psala u chystaném filmu Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy),pokud nevíte článek zde.
Premiéra tohoto filmu je prozatím plánovaná na rok 2014, kteří by podle předpokladů měli mít premiéru 1.8.
Během tohoto týdne byla potvrzena herecká role postavy Draxe.


Toho si zahraje bývalí wrestler Dave Bautista, též známý jako Batista. Ten se na filmovém plátně objevil málokrát.

Já ho neznám, takže nemůžu říct...ale do premiéry je daleko ;)Zase jede :))

17. března 2013 v 18:18 | tomato
Konečně jsem zase tu. Nabíječka je už v pohodě, nějak jsem to zpravila, snad už to bude v pohodě.
Netuším co s tím je,ale on už je ten noťas a nabíječka starý. Naštěstí přežil už spoustu katastrof :D
Ještě jednou se omlouvám za neaktivitu,a jdu to ihned napravit...jdu vás oběhnout a pořádný článek napíšu zítra.
Konečně mám hotový projekt do Přírodopisu na to olympiádu. Učitelka s tím byla spokojená.
Ze čtvrtka na pátek jsme spali ve škole...byla to děsná sranda,moje třída je děsně...crazy. Měli jsme večerku v 11,ale nakonec jsme si ji my žáci přetáhli na půl druhou....nějak omylem jsme se nedívali na hodiny.
Dělali jsme třídní trička...pak možná zveřejním fotku. Byli jsme i na Laser Game....bylo to super a epický.
Nejvyšší scóre: 3 000 ! I když to není extra velký,ale na mě j !

Za 47 dní je premiera Iron Mana 3
Zítra se začíná natáčet 3.řada Sherlocka
Netěším se na Velikonoce...
Mějte se !!

Benedict Cumberbatch potvrdil 4.serii Sherlocka

12. března 2013 v 19:07 | tomato |  Sherlock

Ještě se nám ani nezačala točit 3.serie a už se spekuluje o další. Benedict Cumberbatch i Martin Freeman potvrdili,
že se upsali dalším třem epizodám. Cumberbatch se vyjádřil i k tomu, že by rád spolupracoval i na dalších třech epizodách - respektive na 5.řadě, bohužel to záleží na jeho, Freemanově a Moffatově časové dostupnosti.

Vzhledem k tomu,že oba herci hlavní postav jsou "hollywoodsky" vytížení (např.: trilogie Hobbit,pokračování Star Treku),
stejně jako Moffat,který pracuje na Doctoru Who, neměli bychom se ale předčasně radovat, že vznikne víc jak 4.řady.
Můžeme v to ale doufat, ale potvrzení 4.řady je samo o sobě skvělou zprávou.

Iron Man 3 - Trailers

11. března 2013 v 14:35 | tomato |  Iron Man
1.Official trailer


2. Official trailer


Extended Super Bowl Trailer


Japonský trailer
Názor: Prostě se nemůžu dočkat,vše vypadá napínavě a pro Starka zatím ne moc dobře. Líbí se mi ta část jak se hroutí Starkovo sídlo,a není to jediná,která mě zatím zaujala. Těším se na Mandarina,zajímá mě jak se nám objeví jako záporák. Do téhle doby byl zatím nejlepší Loki,tak uvidíme.
Všechny novinky,plakáty,rozhovory,videa jsou vždycky jiný a pokaždé se něco nového dozvím,ale už by to chtělo ten film.
A co vy těšíte se ??

PS.: Nejsem si jistá jestli to jsou všechny,ale základní čtyři stačí. Pokud jsem se dobře dívala, každý je jiný :)Rozhovor s producentem a režisérem Iron Mana 3

8. března 2013 v 18:39 | tomato |  Iron Man

O zranění Roberta Downey Jr. během natáčení:

"Robert je velmi nadšený z dělání kaskadérských kousků, ale je si samozřejmě vědom nebezpečí a ví, kde jsou jeho limity. On se ani nepokoušel dělat nic nad rámec toho, co bylo považováno za nebezpečné - byl to jen obyčejný skok na laně z jednoho místa na druhé a špatně dopadl na svůj kotník. Prostě obyčejná nehoda. Pozitivum však bylo, že během Robertových zranění začal Shane pracovat na střihu a scénáři a zdokonaloval fil­m."

O zničení Tonyho vily v Malibu:

"Je to úžasná sekvence. Poprvé jsme ji viděli asi před rokem ještě v animované verzi. To byl jeden z prvních znaků, že Shane přinese do tohoto filmu jiný level, který jste ještě nemuseli vidět, stejně jako všechny jeho shaneblackismovky, kterých je tento film plný."

O riskování z novým filmem Iron Man 3:

"The Avengers byly risk. Obsazení Roberta Downey Jr. byl risk. Rádi děláme takové druhy rizik a Iron Man 3 je jejich plný kotel. Neřekl bych, že se tato rizika vystupňovala spolu s úspěchem filmu The Avengers. Jen to v podstatě nakoplo naši sebedůvěru, že dělat filmy riskantní cestou je často tou nejlepší cestou jak uspět."

O tom, jak bude nový film navazovat po událostech z The Avengers:

"Všechno to bude o tom, jak byl ovlivněn událostmi z New Yorku. Jeho mysl, jeho svět, všechno. Při konci The Avengers, když se nad Manhattanem otevřel portál a uviděl Thora s Hulkem a armádu Chitauri, která se na něj řítí, si uvědomí, že neví úplně všechno; myslíme si, že to má vliv na jeho psychiku a pak se z něj celý jeho svět jako kdyby vyfoukne."

O obsazení Mandarina do nového filmu a jeho role v celé trilogii:

"Prvotní návrhy byly obsadit Mandarina už do prvního filmu Iron Man. Mandarin je jeho největší komiksový nepřítel, protože s ním svedl množství soubojů a dlouho spolu bojovali. Mandarin je neúnavný a je přesvědčen o tom, že svět se potřebuje poučit. Chce ovládnout svět a proměnit ho podle svých vlastních vizí a představ."

O Rhodeym jako Iron Patriotovi:

"Myšlenka mít ve filmu červenobílomodré brnění je velmi odvážná, no tak to má být. Rhodey je v pozadí celé Tonyho výstřednosti. Právě v tomto novém filmu se nyní ukáže, jak vydrží kamarádství a důvěra mezi ním a Tonym."

O tom, zda v novém filmu uvidíme cameo s některým hrdinou ze zbytku Avengers:

"Ve filmu Iron Man 3 nebude účinkovat žádný Avenger a ani Nick Fury. Musíte mít na paměti, že na filmu Iron Man 3 jsme začali pracovat ještě rok a půl předtím, než vyšel film The Avengers. Právě v takových filmech chceme divákům ukázat, že příběhy jednotlivců jsou stejně zajímavé, jako když jsou všichni pohromadě v jednom týmu."

Na co se můžeme těšit:

"Je zde mnohem více akce a Tonyho v obleku než v předchozích částech, ale také více Tonyho bez obleku."
"Tony bude nyní velmi spoléhat na své nové obleky, které budou kolem něj obklopené jako deka. Ve filmu The Avengers bojoval proti mimozemšťanům, což bych na něj nikdy netipoval, ale teď z toho můžeme jen a jen vytěžit."
"Robertovo zobrazení Tonyho připomíná amerického kovboje; vzpírá se autoritě, myslí jen za sebe a je nelítostný individualista. Toto je přesně Amerika, kterou máme rádi, a právě proto je Mandarin, který ji nesnáší, perfektním soupeřem Tonyho v tomto filmu."


Zdroj: edna.cz