Duben 2013

Natáčení začíná: Sherlock S3E2 The Sign of Three

25. dubna 2013 v 15:30 | tomato |  Sherlock
První epizoda už je hotová tak se můžeme vrhnout na druhou ;)

Nestíhám..

23. dubna 2013 v 16:48 | tomato |  Thor
Ahoj Lidičky nebo-li pozemštané...

Omlouvám se, že se tu moc často neobjevují články nebo, že málo obíhám - ještě jednou se omlouvám. Byla jsem teď nemocná a nestíhám školu, učitelé to děsně přehání a k tomu se nám ještě nahrnulo Scio testování, nějaké Národní Srovnávací zkoušky, prostě jsem nervní. Takže pokud nevadí budu tu teď méně - čili taky méně obíhat. Takže se možná v pátek dočkáte pořádného článku - ale nic neslibuju. Takže hezký zbytek teplých dnů :))
PS:Užijte si trailer na Thora ;) Bohužel mi úplně ten originál nešel vložit, vůbec nevím co s tím je.

Ochutnávky k nastávajícím filmům

20. dubna 2013 v 10:02 | tomato |  Marvel

Ant-Man Test Footage


¨

Captain America: The Winter SoldierGuardians of the Galaxy


Thor: The Dark World


Trailer na Thora již příští týden

20. dubna 2013 v 9:52 | tomato |  Thor
První trailer by měl trvat 1 minutu 41 sekund, ale krátkou předukízku z něj uvidíme v teaseru traileru už 23.dubna - tedy příští úterý. Zatím tu máte ochutnávku plakátu s Chrisem Hemsworthem repsektive Thorem.

Videa z natáčení Sherlocka

17. dubna 2013 v 10:11 | tomato |  Sherlock
Upozorňuji, že může jít v některých případech o spoilery ;) Ještě se omlouvám, videa nejdou vložit, tak jsem přidala, alespoň odkazy

Josh Whedon: Avengers 2 a Agents of S.H.I.E.L.D

14. dubna 2013 v 11:16 | tomato |  Avengers
Joss Whedon

V dnešní době je Joss Whedon fan-oblíbeným režisérem. Je jedním z mála významných osobností od Marvelu .
Samozřejmě, že je Whedon "showrunnig" pro MCU (Marvel Cinematic Universe), který začíná Iron Manem 3 a pokračuje až do roku 2015 (The Avengers 2).
Poslední dobou se zastavil pro zmocnění seriálu S.H.I.E.L.D, hlavním režisérem je sice jeho bratr, ale byla mu nabídnuta spoulupráce. S.H.I.E.L.D bude natočen pro tel. stanici ABC. V seriálu se nám předství Clark Gregg jako Agent Phil Coulson, vede skupinu super-vyzvědačů ve světě super-lidí. (Kde bude všechno super-nebezpečné)

Joss Whedon se zmínil:
" S.H.I.E.L.D skvěle zapadá do mytologie Avengers, zapadají do sebe a navzájem se doplňují. Tahle práce bude chtít hodně mého mozku a přemýšlení. Právě jsme dokončili natáčení, jsem z něj nadšený. Myslím si, že se fanoušci Marvelu ocení, co jsem vytvořili pro Marvel vesmír."

Pokud jde o Avengers 2, sám ředitel se vyjádřil, že by nebylo nutné navázat pokračování z předchozího dílu, který sklidil velký úspěch.
"Pouze tlak, který je tady pokaždé, když jsem dělal nový projekt. Bude to dobré ? Ocení to diváci ? Bude to jiné ?
Bude i důvod abych udělal další věc ? Mohu vypnout ?" svěřil se Whedon.
"Ano je tam určitá úroveň bezpečnosti (myslí se obrovské publikum)- protože teď lidé ví o Avengers a mají je rádi, takže to nebude až taková havárie. Pokud chci věnot tři roky svého krátkého života, tak pak chci udělat něco co jsem ještě nikdy předtím nedělal. Takže myslím, že Avengers 2 bude další výzvou. Je to pokračování, to ano, ale jak to může být jinak ? Stále v sobě mám tlak, to byl také důvod proč jsem při celém natáčení Avengers, skoro vůbec nespal."


Sherlock v Londýně: Zpráva od Sue Vertue

10. dubna 2013 v 15:25 | tomato |  Sherlock
Natáčení 3 serie Sherlocka, se přesídlilo do Londýna, jak je patrné ve zprávě od producentky Sue Vertue. Zpráva je určena nám fanouškům.
Předem se omlouvám, jestli je překlad špatný, jelikož jsem to dělala s pomocný překladače a z mých vlastních znalostí, takže snad to bude alespoň trochu srozumitelné.

Iron Man TV spot (1-6)

8. dubna 2013 v 16:15 | tomato |  Iron Man
Takže jak jsem dneska zjistila, že spotů je už 7, vážně nestíhám...
Musím se probudit, protože stále spím :))

A ještě si nejsem jistá, jestli to jsou opravdu všechny ...

Technické problémy :)

3. dubna 2013 v 12:08 | tomato
Pozastavení :))

Jsem tak naštvaná, že se to nedá ani napsat. Včera nám shořel Modem od wi-fi, takže nám nejede internet a ani kabelovka...nudím se. Teď píšu článek ze školy, protože jinde nemám čas a ani nemůžu. Takže se omlouvám mým milým Affs, že to neurčitě dlouho nebudu. Když se naskytne možnost internetu oběhnu vás nebo napíšu menší článek. Na víkend jedu k babičce, tak možná tam.Nwm, kdy nám dají nový, takžé....
Takže se zatí mějte, hezký zbytek týdne a možná za týden tu zase budu. Pápá :-*