Květen 2013

Omluva

29. května 2013 v 11:18 | tomato


Ahojky, musím se znovu omluvit, jelikož nám znovu stávkuje modem od wi-fi. V pátek k nám přijede opravář, ale jsem znovu o víkendu jsem pryč. Tak nejspíš v pondělí. Omlouvám se mým Affs, zase tu nemůžu obíhat - je mi to vážně líto..Zjišťuju, že jsem na internetu závislá :D (Objééév).

Oznam.:
Jak jsem slibovala povídku se Sherlockem a Doktorem, tak už je rozepsaná a bude na kapitoly. S názvem Wholock memories, během příštího týdne vydám.

Sherlock S3E2: Filmování dokončeno

24. května 2013 v 18:06 | tomato |  Sherlock
Natáčení bylo dokončeno včera, 23. května - to znamená konec práce na druhém bloku Sherlocka.
Epizoda The Sing of three (Podpis tří) je po čtyřech týdnech dokončena, práce se začala v pondělí 22. dubna 2013. Druhá epizoda třetí řady, je napsána Stephem Thompsonem a režírovaná Colmem McCarthym.

Natáčelo se v Anglii a Walesu, včetně dlouhého období v Bristolu na začátku natáčení. Londýn byl také opět chvilkovým centrem natáčení pro konec této epizody. Celé se to ukončilo na jevišti v Cardiffu před 20:00 (našeho času 21:00) včerejšího večera. Výroba a štáb bude mít plánovanou pauzu, aby herci i štáb mohli plnit jiné dlouhodobě plánované povinnosti. K natáčení se znovu vrátí ke konci července 2013,na finálovou nebo-li třetí epizodu, kterou napsal Steven Moffat.

S2e2wrap
Benedict Cumeberbatch na 221B Baker Street před posledním dnem natáčení, fotil Mark Gatiss


Padouch v Guardians of the Galaxy

22. května 2013 v 16:38 | tomato |  Guardians of the Galaxy

Filmová fan-site strána oznámila, že ví kdo bude hlavním padouchem Strážců Galaxie. Podaná informace: "Podle našeho nejmenovaného zdroje bude hlavním darebákem ve skutečnosti ve skutečnosti Ronan, vládce mimozemské rasy jménem Kréé. Ronan rád v komiksech bojuje proti Fantastické čtyřce, The Inhumas a Strážcům Galaxie. Je oporou Marvel kosmického vesmíru, takže je to zcela v souladu být uváděn jako hlavní, zejména s filmovými dobrodružstvími od Marvelu, které se odehrávají v nejvzdálenějších koutech vesmíru."

Nejvíce pokládaná otázka je, zda Captain Marvel vystoupí jako jeden ze strážců. Koneckonců se říkalo, že Miss/Captain Marvel (Carol Danvers) se objevé v Avengers 2: Avenger Harder (není konečný název)Agents of S.H.I.E.L.D - Official trailer

19. května 2013 v 9:43 | tomato |  Agents of S.H.I.E.L.D
Máme tu první trailer, pořádně si ho užijte. Bohužel mám nějaké problémy sem vkládat videa, tak tady je odkaz

Trailer


Avengers 2: Dvě nové postavy? Potvrzen Iron Man

18. května 2013 v 11:56 | tomato |  Avengers

Quick Silver and Scarler Witch

Joss Whedon dříve oznámil, že se k Avengers možná připojí duo bratr/sestra, nyní to bylo potvrzeno, že měl na mysli Quicksilver a Scarlet Witch. V rozhovoru s IGN, Joss Whedon řek: "Víte oni měli u mě hrubý počátek. Jsou pro mě zajímavý, protože představují část světa Avengers. Bylo by jednodušší, kdyby tam nebyli, ale nejsem si jistý jestli to bez nich půjde. Nemám zatím žádné nápady co udělat lépe."
Quicksilver & Scarlet Witch Avengers 2
(pozn. V komiksové podobě členový Avengers; v X-men komiksech děti Magneta)

Zatím co kolují spoilery on-line, o členech, kteří se nebudou vracet pro Avengers 2, Whedon také potvrdil, že Iron Man je část skriptu. Pokud jste neviděli Iron Mana 3, tak následuje spoiler o konci Iron Mana.

Iron Man 3 Official B-Roll 1.

15. května 2013 v 16:30 | tomato |  Iron Man
Video z natáčení. Převážně Robert Downey Jr.
Je zvláštní, že když to vidíme v kině tak to vypadá úplně jinak, při na táčení spíš komicky, nemyslíte?

Neočekávané nebo naopak očekávané..

14. května 2013 v 18:34 | tomato
Shrnutí jedné věci-neočekávaných nebo spíše očekávaných událostí ? Sama si nejsem jistá.

Dnes jsem zjistila, že stupeň debility v naší třídě stoupá až velmi rychle. Nikdo nevěděl co se stalo v roce 1492-Wtf ?
Nebo někdo nebyl schopný učitelovi říct kolik je 8x8. Vážně už ty mozky mají tak prázdný nebo si jen na takový debily hrají ? Opravdu netuším. Další věc, z které jsem opravdu vedle. Zjistila jsem, že se mi asi líbi Retro oblíkání, jsem čím dál víc divnější-mě to problém nedělá. Kamarád na mě dneska vyskočil se staronovou novinkou, že bude seriál Agents of S.H.I.E.L.D, zaručeně to nevím :) S klidem jsem mu poděkovala a řekla, že to vím plus jsem mu jako dobrá kámoška pustila promo a hned: "Coulson je naživu, to si dělají p....!" Už jsem se k tomu nevracela, jelikož bylo nutné si udělat úkol do geometrie. A skvělá věc v sobotu je finále 7. řady Doctora Who, kde se možná dozvíme Doktorovo jméno. To mě velice zajímá a co Vás (pokud to sledujete) ?

A věc ohledně bloGu..Budu mít nový Dess asi mix všeho o čem tento bloG je. Tady je odkaz, pokud nechcete být překvapení. Se Starkem se budu loučit asi až do pátku. Bude mi chybět :((

Agents of S.H.I.E.L.D startují

11. května 2013 v 19:27 | tomato |  Agents of S.H.I.E.L.D
Americká televizní stanice ABC oficiálně oznámila, že budou vysílat nový hraný seriál Agents of S.H.I.E.L.D
Více v ČC

Fotky z natáčení epizody The Sign of Three

3. května 2013 v 21:21 | tomato |  Sherlock

Pozor Spoilery

Takže slovo k této epizodě je "svadba", fotky to potvrzují a dokonce zjišťujeme kdo si koho bere a kdo jde za svědka.