Červen 2013

Free

28. června 2013 v 9:47 | tomato |  Collection of meaningless drivel

Konečně...

...je konec šk. roku. Dlouhých 10 měsíců makání na dobrých známkách, 10 měsíců poslouchání debilních keců mých spolužáků a 10 měsíců záchvatů smíchu. Ale stejně ten rok rychle utekl a to mi nikdo nevymluví, ale je fakt, že si z toho roku málo pamatuju (nemyslím učení). V paměti mám jen lyžák, když nám učitelé nadávali, záchvaty smíchu, "konec světa" nebo-li naše odpočítávání. Učitelé mi budou chybět...no asi tak tři nebo čtyři. Třída mi bude chybět taky napůl, jinak ani moc ne, protože je budu stejně potkávat. No a teď k vysvědčení. Byla jsem velmi mile překvapena - bylo tam opravdu velmi málo dvojek..nebudu říkat, ale co jak přesně (nebudu se chlubit...). Dobrá zpráva je, že s vyznamenáním. Já vím, já vím - jsem šprt, ale co je na to špatnýho ?? Já si myslím, že nic, když chci mít dobrý známky a v životě chci něčeho dosáhnout. A co vy, kteří jste dnes dostávali vysvědčení - jak jste dopadli ? Dobrý, ušlo nebo špatný ? Pište do komentářů !!

Vaše Tomato ;)


Já z toho nemůžu :DD
(pokud se vám obrázek nezobrazuje - Klik)

Doctor Who: 50th Anniversary Special Trailer (3D)

27. června 2013 v 16:14 | tomato |  Doctor Who
Je to tady! První trailer od BBC/omlouvám se, ale od BBC není - je to fanouškovský trailer, ve 3D, ale i tak stojí za to.
Ale 3D si můžete vypnout,ale bude to ve špatné kvalitě :((
Takže přeji hezkou zábavu, užívejte si každý moment, protože je to neskutečně napínavý !!

Con-ec

27. června 2013 v 14:32 | tomato |  Doctor Who


Dalsí skvělý Con, který se uskuteční u nás v Brně od 15-18.8. 2013. Tentokrát na téma sci-fi, fantasy a seriály. V noci se budou promítat seriály, které někteří známe. Jako je např. Doctor Who, Star Trek atd. Platba stojí 350,- bez suvenýrů.
Bohužel já jsem pryč takže se tam neobjevím, a taky jsem natěšená na Who-Con v listopadu.


Doctor Who: Pond Life + omluva

22. června 2013 v 20:21 | tomato
Jelikož byl moc perný týden a já poslední dobou psala (celkem víc) článků, kde se převážně čte, tak jsem se rozhodla, že sem hodím krátký videový článek. Bavte se...vaše (už klidnější a méně naštvanější) Tomato.
Omlouvám se všem četnářům za můj minulý výbuch ohledně Edny, já jsem prostě výbušný člověk, ale k vašemu štěstí jen občasně.

Doctor Who 50. výročí: Trafagal Square, Tower

20. června 2013 v 15:08 | tomato |  Doctor Who
Je vidět, že natáčení speciálu a to 50. výročí už je v plném proudu i v deštivém počasí. Video začíná Straxem, poté můžeme vidět prázdné Trafagalské náměstí, TARDIS, Matta Smitha jak visí za TARDIS, kráský rozhovor s Mattem Smithem a toť vše.


Nenávidím DC, jsem naštvaná na Endu..

19. června 2013 v 14:13 | tomato |  Collection of meaningless drivel
Jak víte já jsem obří fanoušek Marvelu a jako pravý Marvel maniak nesnáším DC, a tak tedy všechny DC postavy. Dobrá - uznávám Batman je skvělej, ale nesnáším Supermana je tak děsně propagovanej...a děsnej.
Chápu někdo to může mít ráda, ale já ne. Pokud Superman (Man of steel) přesáhne sledovanost Iron Mana smažu bloG.
Myslím to vážně...no né zas tak úplně, ale budu naštvaná. Prostě Superman nesmí přesáhnou Iron Mana, kdo souhlasí ??
Teď k Edně. První článek: 30 důvodů prpč zajít na nového Supermana. Já rozhodně důvod nemám.
To mě nenaštvalo, ale teď článek. Bod 6 a 7 mě uráží, uráží Marvel a hlavně Avengers.
Cituji:

6. Bitka na venkově ukazuje, jak se točí bitky na venkově, že jo Thore.

7. Protože závěrečné finále je epičtější než finále v Avengers.


Chvíli bude trvat než to přejde. Já vím, já vím - přeháním to. Edna má psát recenze, ale i tak mě to štve. Teď se přiznejte koho to štve ?? Ale jsem ráda, že neuraží Iron Mana, alespoň něco. Pokud se mnou nesouhlasíte, tak se nezlobte, ale já jsem se prostě naštvala. Edno - zklamala jsi mě ! Ale za pár dní to bude (snad) ok.

Nový Doktor bude ohlášen v červenci, osmá řada příští srpen

18. června 2013 v 10:32 | tomato |  Doctor Who
Tak znovu se budeme loučit s dalším Doktorem a to s 11., kterého nám dlouhé čtyři roky hrál Matt Smith. Každý si ho oblíbil z různých důvodů. Někdo kvůli způsobu, jakým hrál Doktora nebo kvůli motýlku...nebo kvůli vlasům. Každému dojde, že každý Doktor je jedinečný ať je to 10. nebo 11. Každý je něčím zajímavý...my Whoviani to moc dobře víme.
-Tomato

Who-Con v Brně!

16. června 2013 v 19:10 | tomato |  Doctor Who

WHOCON

Je to tady! Každým rokem se sledovanost Doctora Who v Čr zvětšuje, a tak bude u nás první první Doctor Who con - WHOCON. A to u nás v Brně. Vše bude k příležitosti 50. výročí. WHOCON se bude konat 22.-24 listopadu.

"Můžete se těšit na přednášky, workshopy, promítání, soutěže, prodej předmětů, rybí prsty s pudinkem (mňamíí), banány, TARDIS a mnoho dalších wibbly-wobbly timey-wimey stuffs...and some Spoilers...Sweeties."

Můžete navšívit officiální stránku WHOCONU nebo Facebookové stránky.

Iron Man 3

16. června 2013 v 10:06 | tomatoIron Man 3 (stylizováno také jako Iron Man Three) je americký akční film vydaný roku 2013. Námětem filmu je komiks od Marvelu. Jde o třetí díl série Iron Man s Robertem Downey JR. v hlavní roli.