Červenec 2013

Doctor Who: 50th Anniversary Special - Dalekové, trailer

31. července 2013 v 9:36 | tomato |  Avengers
22.7.2013
Nejznámější Doktorův protivník by rozhodně nemohl chybět v 50. výročí. Dálekové byli konečně officiálně potvrzeni.
Jsou tedy po Zygonech už druhá mimozemská rasa, které se objeví zde. Tři Doktoři - Matt Smith (11.), David Tennant (10.) a John Hurt (?) budou znovu stát před smrtícími Dáleky.

Steven Moffat, scénarista a výkonný producent, řekl:
"Doktor jednou řekl, že můžete soudit člověka podle kvality jeho nepřátel, takže je dobře, že v této zvláštní epizodě bude stát tváří v tvář svému největším nepříteli ze všech."

Dále hrají: Jenna-Louise Colemann (Clara Oswald), Billie Piper (Rose Tyler), Joanna Page (?)

Název třetí epizody!!

30. července 2013 v 18:08 | tomato |  Sherlock
Čekat se opravdu vyplatí. Tato věta mě provází dost často a ani tentokrát mě nezklamala. Konečně jsme se dočkali. Název třetí epizody Sherlocka byl konečně prozrazen. Epizoda, která je napsána Steven Moffatem a režírovaná Nickem Hurranem se začne natáčet 29. července. Název byl překvapení, ale zároveň i ne. Všichni - včetně mě si tipovali na povídku "His last Bow" tedy "Jeho poslední poklona". His last Bow to tedy není - víceméně. Název zní "His last Vow" - "Jeho poslední slib".
Podle tipů, které udává blogerka Petra je dost možné, že jde o svatební slib Johna Watsona, Mary Morstan. V každém slibu zní: "Dokud nás smrt nerozdělí." Je tedy možné, že Mary v poslední epizodě zemře? Nebo o slib Sherlocka Holmese Johnu Watsonovi ? Ale rozhodně to tedy znovu vypadá, že budeme brečet jako želva stejně, jak u The Reichenbach fall. Tak uvidíme čeho se dočkáme.


Poděkování :)

29. července 2013 v 10:48 | tomato |  Things around blog

Poděkování...

Rok uběhl, jako voda. Uběhl tak rychle, že jsem si polovinu dní nezapamatovala, ale to nevadí.

Před rokem přesně 29.července 2012 jsem se rozhodla udělat si blog na téma Avengers a Sherlock Holmes. Moc jsem tomu nevěřila, protože jsem si myslela, že nikdo nebude navštěvovat. Krutě jsem se spletla. Časem jsem začala mít plný seznam Affs. Byla jsem nadšená - návštěvnost stoupala a stále stoupá. Blog provázel mnoho změn - od desingu až po téma. Začala jsem s Avenger a knižním Sherlockem, ale později začala přibývat celý Marvel. Sherlock BBC a v neposlední řadě i sci-fi seriál Doctor Who, na který jsem přišla díky blogu TimeLady, kterou už bohužel nemám v Affs. K dalším změná došlo také v seznamu Affs .Hodně jsem jich vymazala..Ale většinu mých milých Affs má skoro celý rok. Vám Affs patří největší dík !! Děkuju Grace za rady v psaní povídek (moc mi tím pomohla). Kathelin, která obíhá s nejčastěji a za svělé informace o Tomu Hiddlestonovi (já ho prostě zbožňuju) . Ronnie, která mám stále více dává novinky ze světa Benedicta Cumberbatche. Sherly, za její originální názory. Faith, za skvělý design. Petře, za novinky ze světa Sherlocka BBC. Dále děkuji: Christině Violet, Freemy, Ilonce, TeR, Nel a Macule :) za obíhání, skvělé názory k článků ;) Jsem ráda, že tento blog někdo čte celý rok. Ještě vám musím poděkovat, že jset přežili období obrázků, které jsem dávala na blog. Snad je to teď tady lepší a lépe se tu zabavíte. Pokud máte nějaký názor nebo nápas pište do komentářů.
Takže vám děkuji za skvělý rok a doufám, že se sem budete stále vracet.

S velkým megastickým díkem

(Dr. Ag.)Tomato (Holmesová, Starková)

(popř. V modré budce na Baker Stree 221B)
Guardian's of the Galaxy: Karen Gillan interview

27. července 2013 v 11:10 | tomato |  Guardians of the Galaxy
Rozhovor (20.7. 2013, Comic-Con, San Diego):
"Co jsem vám říkala ?" řekla Karen Gillan, když zkoušela mluvit o její uatajené roli v Gurdians of the Galaxy na Comic-conu v San Diegu. "Hraji špatnou postavu!" Tohle nebylo poprvé, co bývala Amy Pond naznačila, že bude hrát zápornou postavu ve filmu. Sama všechno označuje za "mlhovinu" pro vnučku Thanose, Nebulu. Pokud jde o to, jak se Karen cítí o vstupu do "Marvel Cinematic Universe" dodala: "Já nevím ! Dostala jsem dopis, který říká: "Welcome to the Marvel Universe!".
To bylo nejvzrušující věcí, kterou jsem, kdy četla"Nepřítomnost

25. července 2013 v 19:40 | tomato

Zase...už zase..:((

Když nad tím tak přemýšlím měla bych si už udělat rubriku Omluvy nebo Pozastavení, protože tu poslední dobou přidávám omluvné články. Zpět k tématu...Bohužel jedu znovu pryč, protože se nám rekonstruktují byt. Bude to trvat cca 14 dní, takže tu nebdu dost dlouho. Zhruba od 26.7. do 20.8. je dost možné, že to bude trvat déle. Vždycky budu bez wi-fi. Chalupa, Chata...ty wi-fi asi nemají :)) Články jsou, ale přednastavené asi po dvou dnech, bude tedy co číst. Starosti mi spíš dělají Affs. Zase vás nebudu obíhat - znovu se vám omlouvám a doufám, že si mě nevymažete.Vážně se omlouvám za poslední nepřítomnost a tu nastávající. Tak mě prosím omluvte...a snad si to u vás nepokazím. Ještě jednou se omlouvám.

Vaše milá Tomato
Doctor Who: Comic-con, San Diego 2013 (01)

24. července 2013 v 18:45 | tomato |  Doctor Who
19.7 2013, San Diego

(Kliknutím do galerie)


Doctor Who: Nerd machine interview

24. července 2013 v 10:36 | tomato |  Doctor Who
21.7.2013, Comic-Con, San Diego