Květen 2014

Teaser trailer na 8.serii

24. května 2014 v 9:28 | tomato |  Doctor Who
Stanice BBC one včera uveřejnila první teaser trailer na osmou sérii Doctora Who! Šestnácti sekundokvý trailer s sebou nepřináší ukázky, ale rovnou oficiální datum premiéry, které nastane o několik týdnů dříve než jsme čekali. Doctor Who s 12. Doctorem se na obrazovky vrátí již letos v srpnu!

Včera byla premiéra X-men: Day of Future Past

23. května 2014 v 14:14 | tomato |  X-men

Včera se do českých kin dostala pecka X-men: Day of Future Past, u nás X-men: Budoucí minulost. Jde o další z mnoha dílů ságy X-menů. Tento díl navazuje na předchozí díl První třída, kde se nám Magneto a Profesor X ukázali ve svých začátcích. V novém filmu se tito dva se svými tými spojí, aby mohli zachránit budoucnost tím, že se vrátí zpět do minulosti, aby své minulé já varovali.

V zahraničí film získal velmi dobré hodnocení 80% a výš, kterého ostastní X-men filmy nedosáhly. Rozhodně to bude stát za to.Guardian's of the Galaxy: Oficiální trailer #2

22. května 2014 v 16:17 | tomato |  Guardians of the Galaxy
Na světě je další trailer z další nadupané Marvelovky Guardians of the Galaxy. V traileru se nám ukáží hrdinové více v boji, o mnohem více. Také se nám ukáže hlavní záporák Ronan. Celé to bude asi akční komedie, jak to tak zatím vypadá. Aspoň myslím. Premiéra je chystaná na 1.8. 2014. S českými titulky ZDE.

Steven Moffat o Peteru Capaldim

17. května 2014 v 11:32 | tomato |  Doctor Who

Steven Moffat, současný showrunner seriálu Doctor Who se při rozhovoru pro RadioTimes rozpovídal o Peterovi Capaldim a jeho 12. Doctorovi, kterého prý hraje podle představ a možná i lépe. 12. Doctora a nové osmé série se dočkáme letos v září.


Nepřemožitelnou Tomato zkolila nemoc

4. května 2014 v 19:20 | tomato
Nazdárek!
Ano, je to tak. Mé úžasné já nepadl nějaký neznámý virus. Kecám známý, mám teplotu a tudíž musím ležet. To znamená žádné články a žádné obíhání, protože na to nemám náladu. Tohle je jen taková rychlovka, abych vám oznámila, že tu po dobu nemoci nebudu. Možná mě chápete a možná ne, ale tím se teď zaobírat nebudu. Tak se tu zatím mějte, vrátím se až mi bude zase fajn. Snad to bude brzy.


První Doctor Who kniha v českém překladu

1. května 2014 v 13:56 | tomato |  Doctor Who

Konečně se v České republice objevila knížka Doctora Who v českém překladu. Vydá ji Brněnské nakladatelství JOTA letos v září. Knížka má originální název 'Shroud of Sorrow' v českém překladu 'Závoj smutku'. Vše se bude odehrát v Americe těsně po atentátu na prezidenta Johna F. Kennedyho. Podle nakladatelství to tímto díle nekončí a chystají prý pro nás další.

BBC Radio 1: Arthur Darvill - Let it go

1. května 2014 v 13:43 | tomato |  Doctor Who
Screen Shot 2014-04-27 at 11.39.21 AM

Arthur Darvill se prostřednictvím písně rozhodl říct nejen svým fanouškům, že není jen "Rory Williams", společník 11. Doctora a manžel Amy Pond, ale i herec a zpěvák. Přepsal tedy písničku 'Let it Go' z animovaného filmu od Disneyho 'Frozen'. Je napsaná tak, aby vyjádřila jeho pocity, jak se cítí, když ho všichni vidí jen jako Roryho. Přepsaná písnička dostala název 'The Ballad of Arthur Darvill' a byla uvedena v show Matta Edmodsona na BBC Radio 1. V písničce také poukazuje na to, že právě září ve hře ve West Endu s názvem 'Once'. Jde spíše o způsobe přitáhnutí pozornosti ke hře.