Červen 2014

Fans Theories

30. června 2014 v 11:49 | tomato

Martin Freeman: Vánoční speciál bude, ale až za rok

30. června 2014 v 11:20 | tomato |  Sherlock


Herec Martin Freeman, známý jako náš milovaný John Watson, sdělil jednu dobrou i špatnou zprávu ve vyjádření pro The Telegraph. O co jde? Samozřejmě, že o Sherlocka. Oznámil, že vánoční speciál pro Sherlocka natočí, s tím, že už předem stanoví datum premiéry, kterého se nedočkáme zrovna v nejbližší době.

Teaser trailer na 8.serii - #2

28. června 2014 v 8:19 | tomato |  Doctor Who
Více než před deseti hodinami BBC zveřejnilo již druhý teaser trailer a s ním i první oficiální plakát, lákající diváky na dlouho očekávanou osmou sérii. Jde sice znovu jen o několika sekundové video, stejně jako v předchozím. Tentokrát se, ale dozvídáme, kdy přesně se Doctor Who vrátí na obrazovky. Přesný den a datum je sobota 23. srpna 2014!

Ještě dodávám, že první epizoda ponese název Deep Breath, v překladu Hluboký nádech. Může být, ale časem pozměněno.

Sakra práce!

23. června 2014 v 18:27 | tomato
Sakra, sakra, sakra....

...trošičku, jen maličko tu kleju, protože nejsme schopná sehnat někoho, kdo by mi udělala design na nový blog bez naprosté návštěvnosti. Udělala jsem si totiž novým blog o Mattu Smithovi, ten starý jsem smazala. Už přes týden sháním člověka co mi spolehlivě udělá design. Buď někoho najdu a ten požaduje měsíc starý blog s návštěvností nebo má objednávku na designy uzavřenou. Po dvou dnech jsem sice někoho našla a ten slíbil, že design do dvou týdnů udělá - od té doby je to měsíc. Ani mi nenapsal, že nemá čas nebo, že už ho to nebaví, pochopila bych a začala hledat znovu, ale prostě nic. Nevím, co mám dělat, a proto píšu tenhle zbytečný článek, abych se vás zeptala zda neznáte někoho schopného a spolehlivého, kdo by mi design udělal. Jestli znáte napište prosím. Budu za to moc ráda.

S pozdravem vaše naštvaná a zoufalá.Doctor Who S8: Fotky z natáčení - Barry Island

23. června 2014 v 18:14 | tomato |  Doctor Who
Už je to dlouho, co se tu objevily fotky z natáčení osmé série, ale teď se fotky našly, respektive já jsem po dlouhé době zapátrala. Jsou z natáčení dvanácté epizody, jeíž název je zatím tajen. Natáčelo se 16.6 - ano je to poěrně starší, ale když se objevily byla jsem mimo, a tak o nich píši až dnes.

Co na fotkách uvidíte? Nu, řekněme, že jsem se u nich nasmála, jelikož se 12.Doctor (Peter Capaldi) a Clara (Jenna Coleman) dostali do prekérní situace, která je vinou naší milované TARDIS. Natáčení muselo vypadat velmi vtipně. Nám budou bohužel muset postačit tyto fotky, jen se zasmějte stejně jako já.

Odjíždím

13. června 2014 v 15:14 | tomato
Pokud jste četli napdpis nejspíš jste pochopili, o co půjde. Ano, jedu pryč. Odjídžím dnes večer a vrátím se za týden. Z toho vyplává, že nebudu na blogu. Žádné články, žádné obíhání za to se omlouvám. Takže po celý příští týden tu nebude číst a co prodiskutovat. Také se velmi omlouvám mým Affs, že nebudu obíhat, nemám jistotu zda tam bude wi-fi. Mám pocit, že asi ne. Co se dá dělat. Ještě jednou se omlouvám a zatím se tu mějte.

První český Sherlocon

11. června 2014 v 17:02 | tomato |  Sherlock

Jak asi víte loni, jsem psala na blog, že se bude pořádat Who-con, který nás letos čeká znovu. Tentokrát se con nebude motat jen kolem Doctora Who,ale i kolem našeho oblíbeného Sherlocka!

Who-con se pro svůj velký úspěch letos zopakuje, přesněji od pátku 3.10. až do neděle 4.10. Vedle přednášek o Doctorovi Who se můžete těšit na dva další samostatné panely, jimiž jsou Sillycon oslavující 45. výročí od vzniku seriálu Monty Python's Flying Circus, a Sherlocon, který se bude týkat nejen velmi populárního knižního, ale i ještě více populárního televizního Sherlocka.

Bohužel pořadatelé tají na co máme těšit na prvním Sherlconu. Nejspíš půjde o různé přednášky a možné promítání epizod. Více informací, program, registraci a objednání vstupenek na oficiálních stránkách Who-conu a Sherloconu nebo na jejich facebookové stránce.

Zdroj: edna.cz

Ant-man obsadil svého záporáka

2. června 2014 v 19:15 | tomato |  Ant-Man

Film Ant-man sice přišel o svého režiséra, ale za to už má herce, který zahraje hlavního záporáka, který nám není až tak neznámý. Jde o Thanose, který se objevil v potitulkové scéně u prvních Avengers a o kterém si mnoho lidí myslelo, že bude stát proti týmu Avengers v druhém díle. Bohužel ne. Nakonec, ale bude v Ant-manovi a ztvárního americký herec Josh Brolin. Thanos bude převážně digitální, Brolin mu nejspíš pouze propůjčí svůj hlas společně nasnímanými obličeji a pohyby.

Otázkou zbývá zda se Thanos podle plán objeví v Guardians of the Galaxy. Podle článků a různých videí ano, ale spíše znovu v potitulkové scéně nebo se pouze jen mihne. Více, ale Brolina jakožto Thanose si užijeme ve třetích Avengers, kde bude hlavní záporák. Takže s Joshem Brolinem se uvidíme ve všech filmech od Marvelu, které nás zatím čekají.

Zdroj: edna.cz

Ant-man přišel o svého režiséra

1. června 2014 v 19:46 | tomato |  Ant-Man

Film Ant-man měl svého stanoveného režiséra, ale ten se rozhodl odejít. Byl jím bristký režisér Edgar Wrigth. Dostat Ant-mana z komixů na filmové plátno bylo jeho snem, na kterém se podílel už od roku 2006. Před pár dny však ohlásil, že od projektu odchází. Proč? Nedohodl se. Došlo k rozporu názorů mezi ním a producetny Marvel Studios.

Otázkou je, kdo ho nahradí? Sice se chvíli po jeho odchodu rozneslo, že novým režisérem bude Adam McKaye, ale ten jakoukoliv spojistost s filmem popírá. Každopádně Marvel Studios slibuje, že nového režiséra brzy oznámí a že se filmu na plátnech dočkáme v daném termínu, jímž je 17. červenec 2015. Navíc byl ohlášen nový herec, který zahraje zápornou postavu, o kterou jsme viděli jen se mihnout v Avengers. To bude v dalším článku, kterého by jste se měli dočkat zítra.