Říjen 2014

Marvel odhalil data filmů Fáze tři

28. října 2014 v 21:20 | tomato |  Marvel
Marvel se rozhodl odtajnit seznam filmů i s daty pro nadcházejících pár let. Zejména nás zajímá tzv. Fáze tři, která začíná s Ant-Man, který má premiéru 17. července 2015, což víme už delší dobu. V Celém článku najdete všechny filmy včetně třetí dílu Thora a Captaina Americy, které nás čekají do května 2019. Jsme hodně překvapená, to vám můžu s jistotou říct.

Marvel a možná spolupráce s Benedictem Cumberbatchem

28. října 2014 v 20:53 | tomato |  Doctor Strange

Delší dobu už víme, že Marvel má v plánu natočit sólový film Doctor Strange. Komiks Doctor Strange se na pultech poprvé objevil v roce 1963, jde téměř o marveláckou klasiku, a tak bylo jasné, že Marvel na něj dřív nebo později vsadí.
Do dnešních dnů bylo otázkou, kdo tuto významnou postavu Marvel komiksů zahraje. Nyní se to ví, sice ne prozatím oficiálně, alespoň se o tom mluví, což nám zatím stačí. Kdo tedy bude hrát marveláckého mága se dozvíte v Celém článku.

Promo fotky z Dark Water

28. října 2014 v 19:47 | tomato |  Doctor Who

K první části finále bylo zveřejněno osmnáct fotek. Na většině jsou Kyberlidé, což ná vůbec nevadí, protože kde jsou oni je i Doctor a Missy, kterou v této epizodě hraje herečka Michelle Gomez. Celý výpis obsazení, najdete v celém článku. Na tento díl chci strašně moc vidět, ale zároveň moc ne, protože vím, že mě pak čeká druhá část - a pak? Pak jen vánoční speciál až 25.prosince. Dark Water se dočkáme v sobotu 1.11., tentokrát v 21:15.

Nezpomeňte se podívat na strhující teaser trailer.

Next Time - Dark Water

26. října 2014 v 18:37 | tomato |  Doctor Who
Finale begins!

Bohužel je to tady, začátek finále osmé řady se pomalu, ale jistě blíží. Po epizodě In the Forest of the Night nás čeká první část fatálního finále, kde konečně zjistíme, co je Missy zač a vypadá to, že ani Clara není tou, kterou se zdá být. Nebude chybět ani UNIT v čele s Kate Stewart, objeví se také Kyberlidé. Tento díl nese název Dark Water, v překladu tedy Temná voda. Můžeme se na něj těšit v sobotu 1.11. v 21:30 na BBC one.

Promo fotky z In the Forest of the Night

24. října 2014 v 16:33 | tomato |  Doctor Who

Objevilo se všeho všudy 13 promo fotek k zítřejší epizodě In the Forest of the Night. V tomto díle se bude Doctor chtít dostat do centra Londýna, ale místo toho se objeví v hustém lese, ze kterého se nakonec vyklube samotný Londýn. Ještě se před zítřkem nezapomeňte podívat na teaser trailer.


Avengers: Age of Ultron - Teaser trailer

23. října 2014 v 14:42 | tomato |  Avengers

Dámy a pánové, na chvíli se zastavte a přestaňtě dýchat, protože je to tady. Marvel konečně vydal teaser trailer na Avengers: Age of Ultron. Jaký je můj názor na trailer kromě nadšeného poskakování a křiku? Nadmíru pozitivní. Líbí se mi, že není přehnanně akční, neukazuje moc důležitých scén, a když, tak pouze na vteřinku. Moc se v něm také nemluví, což dělá také svoje kouzlo. Hudba také podněcuje atmosfétu beznaděje, která z ukázek vyzařuje. Opravdu úžasně - epicko- dramaticky - tajemný trailer, nutí mě se dívat stále dokola. Ovšem také s těmito ukázkami přicházejí i otázky, o kterých se dozvíte v Celém Článku. Ještě chci dodat, že teno díl nebude taková komedie jak ten minulý, tenhle bude spíš více temnější, takový je můj pocit.

Avengers se na plátno znovu vrátí až 30.dubna 2015.

Next Time - In the Forest of the Night

19. října 2014 v 17:38 | tomato |  Doctor Who

Flatline byla celkem hororová a naprosto originální epizoda se zajímavým dějem, jsem s ní maximláně spokojená. Čím dál víc mě zajímá, co je Missy zač. Mám několik teorií, ale vsadím, že ani jedna z nich se mi nepotvrdí. Brzy očekávejte článek na toto téma.

Epizoda číslo deset nese název In the Forest of the Nigh, tedy Lesem černým za noci. Pomalu, ale jistě se blížíme k finále osmé řady, chce se mi z toho brečet. Tento díl napsal scénarista Frank Cottrell Boyce a za režisérské křeslo usedl Sheree Folkson. Uvidíme ji překvapivě v sobotu 25.10. klasicky v 21:30.

Promo fotky z Flatline

18. října 2014 v 10:23 | tomato |  Doctor Who

Moc, opravdu hrozně moc se omlouvám, že článek o promofotkách píšu až teď, ale byla jsem v Praze na třídenní exkurzi, navíc tam nebyl přístup k internetu. Aktivita na tomhle blogu je čím dál menší, je mi to opravdu líto, ale poslední dobou mám celkem nabitý program.

Teď, ale zpět k fotkám, které jsou k dnešní epizodě Flatline. V tomto díle Doctor vysadí Claru ve špatném čase a i místě, navíc zůstane uvězněn ve své TARDIS, která se zatím z neznámých příčin změnšila. K tomu všemu si uvědomí, že se děje něco zvláštního. Všude se objevují podivné graffiti lidí, kteří ze záhadných příčin zmizeli. Prý jde o dosud nepoznaného nepřítele, kterého Clara bude muset odhalit téměř sama.

Epizodu uvidíme dnes v 21:30 na BBC one. Doporučuji se ještě podívat na teaser trailer a klipy (1, 2)

Next Time - Flatline

12. října 2014 v 19:22 | tomato |  Doctor Who

Epizoda Mummy on the Orient Express byla odvysílána včera a já můžu s klidem říct, že byla perfektní! Jedna z nejlepší epizod osmé řady, které jsme měli zatím možnost vidět. Clara se v ní nakonec objevila, což mě překvapilo. Další díl nese název Flatline, tedy Čára života z pera Jamieho Mathiesona. Režie se chopil Douglas Mackinnon. Tito dva mají na starost i včerejší epizodu a ještě jednu budoucí.

Flatline se dočkáme v sobotu 18.10. jako vždy v 21:30 na BBC.