Prosinec 2014

Na horách

29. prosince 2014 v 15:02 | tomato
Sedím má schodech, jelikož chytám signál wi-fi. Zatím to jde celkem slibně, mám už dvě čárky! Zpět, ale k tomu o čem jsem chtěla psát. Podle prvních vět je zřejmé že nejspíše půjde o internet.

Jsem na horách, jak říká nadpis a na našem penzionu je velmi malý signál, který lze chytit jen zřídkakdy a to jen dole u recepce, kde sedí poněkud zvláštní recepční s chutí si vykládat. Mimochodem sedím na schodech za rohem, aby si mě nevšiml. Jsem tichá jako myš. To jen tak pro info. Tenhle článek píšu na mobilu, a tak je trošku neupravený. Ráda bych napsala nějaký delší, třeba o Vánočním speciálu, ale bohužel to nejde. Když to půjde pokusím se něco napsat, i když o tom silně pochybuji, ale budu se snažit. Affs není problém má mobilu oběhnout. Delší článek už bohužel problémem je. Moc se omlouvám za další nulovou aktivitu. Vaše zoufalá Tomato.

Šťastné a Veselé, aneb zase nestíhám

23. prosince 2014 v 13:06 | tomato |  Collection of meaningless drivel
Ihned podle nadpisu je vám nejspíše jasné o čem tento článek bude. Ano, zase o mé přemalé aktivitě. Ještě navíc jde o takový rychlo článek, kterí píšu ve spěchu, protože - i když se to nezdá, zítra jsou Vánoce (ehm - to asi nevíte, co?) a já se doma pokouším nějak pomoct. Řekněme, že dnes se u nás střídá jedna katastrofa za druhou. Konec tlachání a zpátky k tomu hlavnímu. Chci se omluvit, že už přes týden jsme nepřidala žádný článek, ale byla jsme nemocná, a pak už nebyl čas. Moc se omlouvám. Snad mě chápete.

V celém článku najdete ještě něco ke čtení :)

Last Christmas: TV trailer a klip

14. prosince 2014 v 13:17 | tomato |  Doctor Who
Za jednáct dní a šest hodin nás čeká vánoční speciál Last Christmas na BBC One, a tak se objevil nový televizní trailer a i klip. V klipu se nám v celé své kráse ukážou monstra, proti kterým bude Doctor společně se Santou Clausem bojovat. Epizoda bude podle všeho děsivá, takže se máme na co těšit!

Promo fotky k Last Christmas

9. prosince 2014 v 18:40 | tomato |  Doctor Who

K vánočnímu speciálu s názevm Last Christmas se už objevilo dvacet tři povedných promofotek hlavních postav. Podle scénaristy Stevena Moffat a Petera Capaldiho bude tato epizoda více než děsivá a plná emocí. Těšíte se? Já ano!

Benedict Cumberbatch je Doctor Strange

5. prosince 2014 v 18:21 | tomato |  Doctor Strange

Podle nadpisu je vám ihned jasné o jakou radostnou zprávu, ze které jsem maximálně nadšená, jde. Už v říjnu kolovaly jisté informace, že se o obsazení Cumberbatche do role mága Strange spekuluje a nyní je to už potvrzené. Benedict Cumberbatch je Doctor Strange!

Sherlock je zpátky

4. prosince 2014 v 18:49 | tomato |  Sherlock

Teď přichází období, kdyby budeme hýřit nadšením, protože se blíží Vánoce, vánoční Doctor Who a speciální epizoda Sherlocka.