Leden 2015

The Fantastic Four - Teaser trailer

28. ledna 2015 v 18:02 | tomato |  Marvel
Musím se přiznat, že jsem něměla vůbec ponětí, že film The Fantastic Four startuje již letos. Žila jsem v domnění, že se stále natáčí. Pletla jsem. Ani jsem o něm tady nezmínila, což mě mrzí, ale tenhle tým nepatří zrovna k mým oblíbeným. Vážně se omlouvám. V kinech od 6.8. 2014. Scénáře se ujal Simon Kinberg, který už s Marvel spolupracoval celkem dvakrát - X-Men: The Last Stand a X-Men: The Days of Future Past. Za řežisérské křeslo usedl Josh Trank. V hlavních rolích Miles Teller (Mr. Fantastic), Kater Mara (Invisible Woman), Micheal B. Jordan (Human Torch) a Jamie Bell (Thing). O roli hlavního záporáka Dooma se postaral Toby Kebbel. V roce 2017 už je slíbené i pokračování tohoto filmu.

V celém článku se tedy můžete podívat na první ochutnávku ze zmíněného filmu.

Marvel a Oscary

17. ledna 2015 v 22:12 | tomato |  Marvel

Nominace na letošní ročník Cen Akademie byly už před pár dny oficiálně zveřejněny, a tak jsme si mohli počíst, jaké filmy nebo herci si letos odnesou zlatou sošku. Samotný Marvel má na kontě také několik nominací. Přesně čtyři, abych byla konkrétní. V kategorii Nejlepší Makeup byli nominováni Guardians of the Galaxy. Nominace je oprávněná, protože film si to rozhodně zaslouží, protože nešlo vůbec poznat o jakého herce jde. Například Lee Pace, který hrál hlavního záporáka Ronana, by k nepoznání. Captain America: The Winter Soldier, X-men: Days of Future Past a znovu Guardians of the Galaxy získali nominaci ve stejné kategorii a tou jsou Nejlepší vizuální efekty. Tady je těžké rozhodnout, který z těchto tří si výhru zaslouží více, jelikož je to opravdu vyrovnané. Konkurence je ovšem velká, a tak moc ve výhru nedoufám, ale budu jim držet palce. Pokud jeden z nich zvítězí, budu vás ihned informovat.

Zdroj: csfd.cz

Avengers: Age of Ultron - Druhý trailer

16. ledna 2015 v 14:45 | tomato |  Avengers

Jak Marvel sliboval, tak také splnil. Přesně v pondělí 12.ledna vyšel již druhý trailer na Avengers: Age of Ultron. Mnoho nových scén jsme se sice nedočkali, ale i tak trailer sám o sobě perfektní. Více temnější se zoufalejší atmosférou - tedy aspoň na mě takto působí. Druhý díl bude rozhodně jiný než ten předchozí, očekávám něco podného jako Captain America: The Winter Soldier. Jsem z něj maximálně nadšená, doufám, že nejsem jediná, co skáče nadšením do stropu.

Ant-Man: Oficiální teaser trailer

9. ledna 2015 v 15:15 | tomato |  Ant-Man
Za tu dobu, co jsem doma pilně (aspoň tomu tak říkejme) studovala za svým pracovním stolem a snažila se pochopit chemii, se objevilo pár zajímavých novinek. Jednou z těch nejzajímavějších je prvním teaser trailer na Ant-Mana.

Aktivita aneb nesnáším školu

7. ledna 2015 v 19:15 | tomato
Tohle je opravdu mega-rychlovka, protože se ještě musím učit. Začala mi škola a hned v prvním týdnu nám navalili spoustu testů, ve zkratce - prostě to vůbec nestíhám. Na blog nemam vůbec čas. Moc se omlouvám svým Affs, že neobíhám, ale nezvládám to. V pátek už tu budu, snad.

Avengers: Age of Ultron - Promo arty a nový trailer

2. ledna 2015 v 19:02 | tomato |  Avengers

Jaký skvělý nápad na článek na mě dnes po příjezdu z hor vybafl. Ani netušíte, jak jsem ráda, že mám zpět plný signál a pohodlí domova. Všude dobře, doma nejlíp. Konec mého nekonečného tlachání, dejme se raději do článku.