Arya Stark novým členem natáčení

1. dubna 2015 v 19:47 | tomato |  Doctor Who

Ten, kdo sleduje vyhlášenou fantasy televizní sérii Game of Thrones, ví, o kom je řeč. Já osobně tento seriál nesleduji, ale něco málo jsem o něm četla, abych byla trochu v přehledu a nějakým záhadným způsobem jsem věděla, jakou postavu tato mladá herečka hraje. Jsem teď na sebe celkem pyšná, co vše jsem schopná na tumblr vyčíst. Vše o obsazení najdete v celém článku.


Stále jsme nezmínila jméno, za což se omlouvám. Poslední dobou tak všechno obkecávám. Zpět k tématu.

Maise Williams, známá především jako Arya Stark z Game of Thornes, se brzy stane novou členkou natáčení deváté řady Doctor Who. Podle toho, co řekl Steven Moffat, to vypadá, že Doctorovi a Claře pěkně zavaří. Podle všeho se objeví celkem ve dvou epizodách, které na sebe budou navazovat. Půjde o druhý dvojdíl této série. První nese názvy The Magician's Apprentice a The Witch's Familiar, z pera Stevena Moffata. Jen pro informaci - v těchto dílech by se měla objevit Missy. Druhým dvojdíl, kde má Maise vystoupit, nese název The Girl Who Died (Jamie Mathieson) a The Woman Who Lived (opět Steven Moffat).

O svém prvním dnu na natáčení se vyjádřila takto:

"Jsem tak nadšená, že můžu pracovat na něčem tak velkém a důležitém pro britskou kulturu jako je Doctor Who. Nemůžu se dočkat až se štábem začneme natáčet, zejména proto, že budeme natáčet nedaleko mého rodného města."

A nakones slova od samotného showrunnera Stevena Moffat:

"Jsme rádi, že se k nám Maise připojila. Bohužel nemůžu říct nic o tom, koho bude hrát. Musí vám stačit jen to, že Doctora napadne naprosto nečekaně. Tentokrát půjde o jednu z jeho temnějších chvilek a my víme, že mu Maise dopřeje přesně ten správný druh pekla."


Těžko říct, o co půjde, ale rozhodně to bude velmi zajímavé. Co na tohle obsazení říkáte vy? Jste nadšeni nebo naopak ne?

Někdy přemýšlím, že Game of Thrones začnu sledovat, ale vlastně nevím, jestli to má cenu. Sleduje to někdo z vás? Jestli ano. Má to cenu? 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eli-Jassa Eli-Jassa | 3. dubna 2015 v 14:43 | Reagovat

Ano, o Maise jsem už slyšela. I o tom zbytku. Už se hrozně těším na 9 sérku :) Já hru o trůny nesleduju a ani mě to nijak neláká. Btw. slyšela jsi, že by se měl Doctor natáčet i v Česku ?

2 Petra Petra | Web | 3. dubna 2015 v 20:10 | Reagovat

O tom jsem už četla a nemůžu se dočkat toho, jakou roli si zahraje :D

3 Krist Krist | Web | 5. dubna 2015 v 18:04 | Reagovat

Strašně se na ní těším! GOT sleduju a Maise je jedna z mých oblíbenců :) A seriál rozhodně doporučuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama