Doctor Who S9: Natáčení - St. Fagans

23. dubna 2015 v 20:51 | tomato |  Doctor Who

Omlouvám se neoriginální úvodní fotku, která tu už jednou byla, ale ty nové se nedají moc použít. Fotky a důkazní materiál jako vždy v celém článku :)


Fotek se tentokrát objevilo jenom pár, což mě celkem mrzí, ale co se dá dělat. Zjišťuji, že jsem neschopná (nebo taky líná), protože jsme nikde nedohledala datum natáčení. Ehm, nevadí. Většina fotek obsahuje členy komparzu, ale našla jsme i nějaké s Peterem Capaldim a Jennou Coleman. Natáčelo se v Národní historickém muzeu St. Fangas ve Walesu, kde už se štáb Doctora Who kdysi objevil, konkrétně v roce 2007 pro dvoudíl Human Nature ještě s Davidem Tennantem, jakožto Doctorem. Vše je zasazeno do středověkého období. Podle článků, které jsem četla, by jsme měli očekávat vikingskou epizodu - tedy dvojdíl, jde však pouze o domněnky, ale i tak si myslím, že by to mohlo být vemi zajímavé. Tyto rozdělená dobrodružství nesou název The Girl Who Died a The Woman Who Lived,z pera Stevena Moffata, Jamieho Mathiensona a Catharine Tregenna. Režie obou dílů se ujal Ed Bazalgette. Zápornou roli by měla zahrát Maise Williams, pak se objeví David Schofield, který si zahraje boha Odina.

Níže najdete konečně, již zmíněné, fotky. Mimochodem nejsem si stoprocentně jistá, zda je vše ze stejného natáčení, ale snad ano.


imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox


Omlouvám se, že jsem dnes zveřejnila pouze jeden článek, ale byla jsem pryč. S kamarádkami jsme šly oslavit ukončení přijímacích zkoušek. Neptejte se jak. Dobře, šly jsme se pořádně najíst. Snad chápete :) Zítra a pozítří se chystám napsat články o Avengers (premiéry, konference, klipy, rozhovory, atd.).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama