River Song se vrátí o Vánocích

5. září 2015 v 19:16 | tomato |  Doctor Who

Po dlouhé době se opět vracím a to s překvapivou novinkou opět týkající se Doctora Who. Podle nadpisu už asi víte, ale i tak se mrněte do celého článku :)


BCC zveřejnilo detaily k letošnímu Vánočnímu speciálu, začal se natáčet tento týden a je napsaný Steven Moffatem a režírován Douglasem Mackinnom (Listen, Flatline), který měl mimo jiné na starost i letošní vánoční speciál Sherlocka. Do této epizody se vrátí velmi známá tvář viděná naposledy v Name of the Doctor - River Song v podání Alex Kingston.
River Song se tedy poprvé setká se svým zregenerovaným manželem.


"Je Štedrý den a TARDIS je zaparkována v zasněžené vesnici pokryté rampouchy a čeká na dobrodružství. Cestovatelka časem River Song poprvé potká manželovu novou inkarnaci v podání Petra Capaldiho."
<a href="http://imgbox.com/45FWATNq" target="_blank"><img src="http://6.t.imgbox.com/45FWATNq.jpg" alt="image host"/></a> <a href="http://imgbox.com/ys1TMz6u" target="_blank"><img src="http://0.t.imgbox.com/ys1TMz6u.jpg" alt="image host"/></a>

Alex Kingston ke svému obsazení vyjádřila následovně:

"Vůbec jsem netušila, jestli se River do Doctora Who ještě někdy vůbec vrátí, ale nakonec ji tu máte, opět s Doctorem ve vánočním speciálu. Steven je ve skvělé formě a dodal nám epizoduplnou humoru a nečekaného hereckého obsazení. S Peterem jsem se poprvé sešla v pondělí na čtení scénáře a dobře jsme se bavili. Teď už se těším, až s ním i celým Doctor Who týmem začneme natáčet. Vánoce v září? Proč ne!"

I samotný velký Moffat se vyjádřil:

"Další Vánoce, další speciál pro Doctora Who - a co by mohlo být speciálnějšího než návrat Alex Kingston jako profesorky River Song? Když ji Doktor viděl naposled, byla jen duch. Když ji viděl poprvé, zemřela. Tak jak ji může vidět znovu? S nejkompliko­vanějším vztahem ve vesmíru je to holt jako vždy jen otázka času."


Zatím více informací není, ví se ale, že by nás v tomto speciálu měla opustit Clara Oswald. Jak? To se neví. Co na její návrat říkáte vy? Já z toho osobně nijak moc nadšená nejsem, River prostě patřila k 11th.


Zase tu byla mezi články delší pauza, ale má to své důvody. Byla jsem poslední týden prázdnin, a pak přišla škola. Přechod ze základky na gympl je fakt hrůza. Nechápu, proč jsem tam šla. Mám pocit, že jsem úplně blbá a nezvládnu to tam. Omlouvám se za tyhle moje starosti nestarosti, ale potřebovala jsme to sem napsat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 6. září 2015 v 12:40 | Reagovat

Já si myslím, že byla blbost tohle zveřejňovat. Zbytečný spoiler, tohle mohli nechat jako překvapení. Ale docela se na ním těším, uvidíme, co Moffat vymyslí.
A vůbec se neomlouvej, myslím si, že si na gympl prostě jenom musíš zvyknout a pak to už nějak půjde. Kdybys někdy potřebovala s něčím pomoct, tak mi napiš - ráda něco vysvětlím nebo pošlu svoje zápisky :D

2 Sasha Sasha | Web | 6. září 2015 v 18:41 | Reagovat

suhlasim s Peťou, bolo by to skvele prekvapenie -  taký darček :D ale tešim sa :D Inak, neboj sa gympel je fajn, vážne (ok teraz nečitaj môj članok, tam to znie inak :DDD) ja to t am mam rada a - zvykneš si. prvý polrok som tam mala trojky a minulý som skončila s čistými jedničkami :) zvládneš to - ak ale potrebuješ moralnu podporu napííš :)

3 tomato tomato | Web | 8. září 2015 v 20:10 | Reagovat

[1]:[2]: Moc se omlouvám za spoiler. Já tuhle novinku/spoler četla snad úplně všude, a tak mi nedošlo, že o ní někdo nečetl.Saakra, to jsem fakt po***la. Vážně se omlouvám.  

Děkují za podporu, sama doufám, že to tam nějak zvládnu, ale nějak tuším, že podobně přemýšlí každý prvák. Děkuji za skvělé nabídky, v případu nouze napíšu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama