Říjen 2015

Sherlock: Trailer na speciál je tady

16. října 2015 v 19:45 | tomato |  SherlockAno, já žiju lidi! Nezmizela jsem, pořád oxiduju všechny kolem, jen nemám čas na blog, ale zpět k tématu.

Snad po miliardě let píšu článek o Sherlockovi - a to si pozor říkám nadšený fanoušek, měla bych se lehce stydět. Každopádně BBC nám konečně zveřejnilo něco kloudného nad čím můžeme, my nadšení fanoušci, od rána až do večera diskutovat na sociálních sítích. Respektive..Fandom se probudil. Je až neuvěřitelné, co se dá v komentářích na youtube najít za skvělé ukradnutelné citáty nebo hlášky na blog. Bohužel, je to tak, jsem prostý internetový zloděj hlášek. A opět jsem odběhla od tématu, běda mi. Takže směle dále do celého článku pro informace, které tam stejně nenajdete.

Doctor Who S9: Under the Lake -

2. října 2015 v 20:50 | tomato |  Doctor Who

Po delší době se opět hlásím. Tentokrát opět s dalším Doctor Who článkem. Ehm, podzim bude asi celý zasvěcen tomuto seriálu, snad to nějak zvládnete. Jelikož jsem dnes plná energie, což nechápu, jelikož jsem měla na sedmou, tak vám sem dnes pěkně vypíšu všechny nám známé informace. Samozřejmě žádné spoilery - sama žadné nevím, moc se v tom teď neorientuji. Více jako vždy v celém článku :)