Leden 2016

všechno jednou končí..

15. ledna 2016 v 19:37 | tomato |  Collection of meaningless drivel

Nejsem dobrá v loučení a ani v psaní seriózních článků, tak mou maličkost omluvte za roztěkanost, ale máte tu na zlepšení nálady moje sluníčko :)

Dlouho tu bylo mrtvo. Tak mrtvo, že tu nebyl ani článek o ničem. Tak dlouho, že posledním zmínkou tady je trailer na Sherlocka. Asi všem z vás, co sem chodí už jen ze zvyku, došlo, co se děje. Vím, mohla jsem se ozvat dřív, ale já tak nějak pořád hledala slova a hlavně odvahu. Jsem si vědoma, že teď končí hodně dlouhodobějších blogů, jenže už nemám chuť tohle všechno dělat. Chybí mi nadšení, síla a čas. Jednoduše řečeno - končím. Říká a hlavně dělá se to těžko, ale myslím, že přišel ten správný čas odejít. Nechat nečeho, co mi stejně nikdy nešlo.

Proč tohle? Protože jsem zkrátka ztratila jiskru. Nechci tohle dělat z povinnosti ani ze zvyku, chci to dělat, protože mě to baví, což už teď říct upřímně nemůžu. Novinky mi unikají a celkově jsem mimo, sice když na ně narazím, tak si je s chutí přečtu, avšak psát o nich? Ne, nemám zájem. Děkuji, nechci. Sice mě mrzí, že nejsem už přímo v oku tornáda - v centru dění, ale jsem už z věčného blogování, komentování a obíhaní unavená. Nechápejte mě špatně - pořád tenhle bláznivý svět fandomů a fangirls miluju, pořád se v něm pohybuju, jen nechci být ta, co o nich píše. Chci je prožívat, cítit. Stále miluju vše kolem Marvelu, Doctora Who a Sherlocka. Stále čtu fan-fiction, teorie, spoliery a další všemožné blbůstky. Stále jsem blázen, co sleduje miliardu seriálu a v každém z nich má svou OTP. Stále propadám každému charismatickému herci. Stále zuřivě screenuji a rebloguji. Stále jsem to já - jen bez blogování.
Změnila jsem se, je to zvláštní, asi jsem jen z toho vyrostla, my všichni z toho jednou vyrosteme. Ne, že bych neměla o tyhle úchvatné věci už zájem, to opravdu ne, pořád je nadevše zbožňuji, ale prostě už nemám sílu se den ode dne věnovat jen tomu, co je nového, co napsat na blog nebo jaký vyšel nový trailer. Už to nejde. Vždy přijde ta doba, kdy nám všem dojde, že blogování není už pro nás a rozhodneme se to ukončit, mnohdy definitvně, ale někdy naopak jen na nějaký čas, a pak se zase vrátíme...Třeba se jednou s nadšením vrátím a vy budete radostí bez sebe, třeba ale ne. Tyto seriály, tihle herci, tyhle postavy, celkově tenhle způsob života ze mě udělal to, čím nyní jsem, jenže přišla doba, kdy už začínám mít jiné, důležitější starosti.

A tak tenhle sentimální až dramatický ukončím tímto odstavcem. Jsem za tyhle tři roky mého života vděčná celým svým srdcem. Bavilo mě to, tak jako nic předtím. Tenhle svět a vše kolem něj. Byla to šílená jízda, ale ta dneškem počínaje končí. Všichni z vás mi zůstanete v srdíčku, protože jste mě respektovali, chápali a hlavně četli mé slátaniny. VELKÉ DÍKY patří Petře a Veru, které mi byly nejblíž, bohužel obě, stejně jako já, ukončily éru svého blogu. Měly a stále mají můj obdiv za jejich talent. Úžasné osobnosti, které jsem měla tu čest poznat. Prosím o imaginární potlesk pro ně. Mým Affs, jimiž jsou Steeva,Anie, Scrat, Terry,Elli-Jassa,Katka a Sasha také velmi děkuji - za všechno! Pak zbylým navštěvujícím, za jejichž i krátký komentář jsem měla radsot. Všichni výše jmenovaní jsou tím nejdůležitějším důvodem, proč jsem tu byla tak dlouho. Vaše podpora a návštěvy držely tenhle blog nad vodou déle, než měl být. Doufala jsem, že tohle nikdy nenastane, ale bohužel. Konec byl neodkladný, vždycky přijde. Možná se někdy vrátím, ale silně pochybuji.

Moc děkuji, hodně štěstí ve všem, ať se vám daří a pokračujte v blogování dál, protože blogeři jsou zajímaví lidé, bez kterých by dnešní část populace vyhynula. Tomato se loučí po třech letech s vámi, mrzí mě to, ale už bylo načase.


Blog každopádně mazat nebudu, nemám srdce to udělat, přeci jenom tahle adresa existuje už skoro čtyři roky. Vše nechám, jak je teď. Jako vzpomínku na mé staré já. Pokud mě někdo budete chtít kontaktovat, tak jsem pořád někde k sehnání. Budu ráda, když se někdo z vás ozve :)
tumblrinstagramwattpad • whovengerlock@gmail.com •