Ant-Man

Ant-Man: Klipy a promo fotky

28. července 2015 v 20:54 | tomato

Ještě předtím než se pustím do náročných 'comiconovských' článků tak se tu objeví pár těch kratších včetně posledních informací o Ant-Man. V celém článku více :)

Superhrdina o velikosti hmyzu přichází s novým trailerem

24. dubna 2015 v 20:52 | tomato

Marvel zveřejnil nový trailer pro červencový trhák Ant-Man. A jaký? S klidem můžu říct, že jde o naprostou bombu. Opravdu stojí za zhlédnutí. V celém článku naleznete jak trailer, tak i můj názor.

Ant-Man: Oficiální teaser trailer

9. ledna 2015 v 15:15 | tomato
Za tu dobu, co jsem doma pilně (aspoň tomu tak říkejme) studovala za svým pracovním stolem a snažila se pochopit chemii, se objevilo pár zajímavých novinek. Jednou z těch nejzajímavějších je prvním teaser trailer na Ant-Mana.

Ant-Man - Oficiální plakát

28. července 2014 v 18:13 | tomato
I Ant-Man už má své první oficiální plakát, který vypadá naprosto úžasně. Poprvé vidíme vzhled samotného hlavního hrdiny Ant-Mana.

Ant Man - SDCC 2014 - Photos

28. července 2014 v 17:58 | tomato

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox


Ant-Man - SDCC 2014 - Interviews

28. července 2014 v 17:31 | tomato
Nejen Avengers zavítali na letošní Comic-con, ale i herci z filmu Ant-man. Ve video můžete vidět hlavní hvězdu Paula Rudda, který hraje Ant-Mana. Dále pak Evangeline Lily (Wasp), Micheala Douglase (starší verze Ant-Mana) a Coreyho Stolla (Yellowjacket). Nástup bohužel není tak bujarý jako u Avengers, je to, ale tím, že Ant Man pro nás je novinkou.

Ant-man obsadil svého záporáka

2. června 2014 v 19:15 | tomato

Film Ant-man sice přišel o svého režiséra, ale za to už má herce, který zahraje hlavního záporáka, který nám není až tak neznámý. Jde o Thanose, který se objevil v potitulkové scéně u prvních Avengers a o kterém si mnoho lidí myslelo, že bude stát proti týmu Avengers v druhém díle. Bohužel ne. Nakonec, ale bude v Ant-manovi a ztvárního americký herec Josh Brolin. Thanos bude převážně digitální, Brolin mu nejspíš pouze propůjčí svůj hlas společně nasnímanými obličeji a pohyby.

Otázkou zbývá zda se Thanos podle plán objeví v Guardians of the Galaxy. Podle článků a různých videí ano, ale spíše znovu v potitulkové scéně nebo se pouze jen mihne. Více, ale Brolina jakožto Thanose si užijeme ve třetích Avengers, kde bude hlavní záporák. Takže s Joshem Brolinem se uvidíme ve všech filmech od Marvelu, které nás zatím čekají.

Zdroj: edna.cz

Ant-man přišel o svého režiséra

1. června 2014 v 19:46 | tomato

Film Ant-man měl svého stanoveného režiséra, ale ten se rozhodl odejít. Byl jím bristký režisér Edgar Wrigth. Dostat Ant-mana z komixů na filmové plátno bylo jeho snem, na kterém se podílel už od roku 2006. Před pár dny však ohlásil, že od projektu odchází. Proč? Nedohodl se. Došlo k rozporu názorů mezi ním a producetny Marvel Studios.

Otázkou je, kdo ho nahradí? Sice se chvíli po jeho odchodu rozneslo, že novým režisérem bude Adam McKaye, ale ten jakoukoliv spojistost s filmem popírá. Každopádně Marvel Studios slibuje, že nového režiséra brzy oznámí a že se filmu na plátnech dočkáme v daném termínu, jímž je 17. červenec 2015. Navíc byl ohlášen nový herec, který zahraje zápornou postavu, o kterou jsme viděli jen se mihnout v Avengers. To bude v dalším článku, kterého by jste se měli dočkat zítra.

Ant-man: Hlavní hrdina obsazen

22. prosince 2013 v 10:03 | tomato
Další Marvel film tzv. 'Fáze dvě', má už určeného svého hrdinu. Hlavní roli ve snímku režiséra Edgara Wrighta získal americký herec Paul Rudd.
 
 

Reklama