Avengers

Avengers: Age of Ultron - Entertaiment Weekly

1. května 2015 v 19:27 | tomato

Rozhodla jsem se, že na blog nakonec fotky z konferencí a premiér nepřidám. Připadá mi to už zbytečné, když už je po prakticky po všem. Kdyby bylo všechno až teď, tak bych rozhodně nějaký článek napsala, ale skoro po měsíci? To už je velmi opožděné. Snad to moc nevadí :) Jestli ano, tak se klidně vyjádřete, jak moc línou osobou jsem.

Společně

24. dubna 2015 v 11:33 | tomato

Do premiéry nám zbývá necelý týden, a proto jsem se rozhodla zveřejnit několik klipů, které během mé nepřítomnosti vyšly. Všechny hezky pohromadě najdete v celém článku. Ti, co si nechtějí film zkazit, se samozřejmě dívat nemusí. Já se podívala, jen tak ze zvědavosti.

Další nadupaná ukázka

21. března 2015 v 20:29 | tomato

Přesně po dvou týdnech přidávám článek, sice nijak zvlášt velký, ale aspoň tu něco najdete! Takže směle dále do celého článku.

Nazval jsem to Program Ultron

5. března 2015 v 16:41 | tomato

Je to až neuvěřitelné, ale píši hned druhý den po vydání traileru. Sama jsem z toho překvapená. Zpět ale k tématu, ze kterého jsem ještě teď celá napjatá. Více informací jako vždy v celém článku.

Avengers: Age of Ultron - Empire Magazine

7. února 2015 v 19:00 | tomato
Duben se kvapem blíží, a tak je na čas, aby se začalo objevovat větší množství fotek nebo rozhovorů. I když musím uznat, že Marvel je v tomto ohledu velmi aktivní. Empire Magazine pojal letošní březnové číslo ve stylu očekávaných Avengers: Age of Ultron. Níže najdete několik fotek. Jsou z různých webů a mají různou kvalitu, tak se prosím nedivte, že je to takové pomíchané, ale nic nebylo na jednom místě.


imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox
•••
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox
•••
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox
•••
imgbox imgbox imgbox


Ještě se během té doby, co jsem tu nebyla objevil první televizní spot, který je podařený stejně jako dva předchozí trailery. Nemůžu se dočkat až ho zahlédnu na našich obrazovkách.Kvalita tohoto článku je opravdu příšerná, já vím, ale jsem šíleně unavená a není mi nějak dobře. Že se divím, spala jsem jen čtyři hodiny. Zítra ho nejspíše přepíšu.

Avengers: Age of Ultron - Druhý trailer

16. ledna 2015 v 14:45 | tomato

Jak Marvel sliboval, tak také splnil. Přesně v pondělí 12.ledna vyšel již druhý trailer na Avengers: Age of Ultron. Mnoho nových scén jsme se sice nedočkali, ale i tak trailer sám o sobě perfektní. Více temnější se zoufalejší atmosférou - tedy aspoň na mě takto působí. Druhý díl bude rozhodně jiný než ten předchozí, očekávám něco podného jako Captain America: The Winter Soldier. Jsem z něj maximálně nadšená, doufám, že nejsem jediná, co skáče nadšením do stropu.

Avengers: Age of Ultron - Promo arty a nový trailer

2. ledna 2015 v 19:02 | tomato

Jaký skvělý nápad na článek na mě dnes po příjezdu z hor vybafl. Ani netušíte, jak jsem ráda, že mám zpět plný signál a pohodlí domova. Všude dobře, doma nejlíp. Konec mého nekonečného tlachání, dejme se raději do článku.

Avengers: Age of Ultron - Další ukázky

16. listopadu 2014 v 17:55 | tomato

Marvel narozdíl ode mé maličkosti je převelice aktivní, což mě nadmíru těší. Během těch dní, co se tu bylo prázdno a já tu nebyla se objevily nové trailery a sneak peek. Jak sneak tak i trailery jsou úžasné. Stále lepší a lepší. Musím říct, že Ultron dabovaný Jamesem Spaderem mi nahání husí kůži. No, přesvědčte se sami. I když si stejně myslím, že už jste to stejně všichni dávno viděli.

Avengers: Age of Ultron - Teaser trailer

23. října 2014 v 14:42 | tomato

Dámy a pánové, na chvíli se zastavte a přestaňtě dýchat, protože je to tady. Marvel konečně vydal teaser trailer na Avengers: Age of Ultron. Jaký je můj názor na trailer kromě nadšeného poskakování a křiku? Nadmíru pozitivní. Líbí se mi, že není přehnanně akční, neukazuje moc důležitých scén, a když, tak pouze na vteřinku. Moc se v něm také nemluví, což dělá také svoje kouzlo. Hudba také podněcuje atmosfétu beznaděje, která z ukázek vyzařuje. Opravdu úžasně - epicko- dramaticky - tajemný trailer, nutí mě se dívat stále dokola. Ovšem také s těmito ukázkami přicházejí i otázky, o kterých se dozvíte v Celém Článku. Ještě chci dodat, že teno díl nebude taková komedie jak ten minulý, tenhle bude spíš více temnější, takový je můj pocit.

Avengers se na plátno znovu vrátí až 30.dubna 2015.

Avengers: Age of Ultron - Finito!

10. srpna 2014 v 20:42 | tomato
Za tuto informaci vděčím Veru, narazila jsem na ni na její blogu, takže právě teď budu kopírovat, ale se zdrojem. Promiň, snad ti to nevadí.

Avengers: Age of Ultron - SDCC 2014 - Photos

28. července 2014 v 11:19 | tomato
Kromě videí se samozřejmě objevilo i několik fotek. Já vybrala ty nejlepší. Galerii jsem rozdělila do dvou částí. V první budou samotní herci a v druhé něco málo z rekvizit. Ani netušíte, jak moc jsem ráda, že je zase vidím všechy pohromadě. Snad jsem pro vás našla dost fotek.Ještě dodávám, že některé fotky jsou horší kvality, s tím už, ale nic nenadělám.

Avengers: Age of Ultron - SDCC 2014 - Interviews

27. července 2014 v 21:32 | tomato
Letošní Comic-con v San Diegu byl snad nejočekávanější akcí všech milovníků světa Marvelu, protože letos se znovu vrátil tým Avengers, tentokrát ale s druhým dílem, který nese název Avengers: Age of Ultron. Sešli se všichni hlavní herci, co majís filmem, co dočinění. Tedy všichni kromě Scarlett Johansson, která má pár týdnů do porodu. O famózní nástup se samozřejmě postaral Robert Downey Jr., který rozdával růže. Poté nastoupil se stejnou parádou zbytek týmu - Jeremy Renner, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Cobie Smulders, Samuel L. Jackson a Chris Evans,s polečně se čtyřmi novými přírustky - Aaronem Johnesem (Quicksilver), Elizabeth Olsen (Scarlet Witch), Paulem Bettanym (Vision), Jamesem Spaderem (Ultron) a Joshem Brolinem (Thanos), kteý se objevil později. Po nástupu se herci dali do odpovídaní otázek fanoušků a novinářů. Bylo vidět, že všichni si to maximálně užívali, rozdávali úsměvy všude, kde to bylo možné. V celém článku najdete celý panel a rozhovory s jednotlivými herci.

Avengers: Age of Ultron - Oficiální plakáty

27. července 2014 v 20:31 | tomato
Tým Avengers letos také zamířil na sandiegský Comic-con, tentokrát ale s druhým filmem Avengers: Age of Ultron. Ze šesti menších plakátu, vznikl jeden obrovský. Ještě bych ráda upozornila na létající postavu nad Quicksilverem, jde totiž o Visiona, kterého hraje Paul Bettany. Více najdete v galerii.

Avengers: Age of Ultron - Oficiální (set) fotky

17. července 2014 v 8:29 | tomato
Comic-con v San Diegu náš čeká příští týden a časopis Entertaiment Weekly s dovolením Marvelu vydal první oficiální fotky k druhému dílu Avengers: Age of Ultron. V časopise se dozvídáme více o vzniku Ultronovi, uvidíte také jeho oficiální vzhled! Premiéra filmu nás čeká příští rok 1.května!

Avengers: Age of Ultron - První fotky z natáčení

25. března 2014 v 16:45 | tomato
Natáčení Avengers: Age of Ultron je už od poloviny února v plném proudu. Už se natáčelo v africké Johannesburgu a teď se štáb přemístil do Itálie. Na fotkách poprvé v plné kráse vidíme dva nové členy týmu, dvojčata Quicksilver a Scarlet Witch. Dále pak Hawkeye, Ultrona nové brnění Tonyho Starka!

Paul Bettany v Avengers 2

14. února 2014 v 17:42 | tomato

Pokračování Avengers přijalo do svého kruhu dalšího herce a tím je Paul Bettany. Paul nám není ze světa Marvelu tak neznámý, jelikož dabuje JARVISE - umělou inteligenci Tonyho Starka.

Nový padouch v Avengers 2

18. ledna 2014 v 16:00 | tomato
Nový padouch pro Avengers 2

Produkce dalších Avengers s názvem Age of Ultron, začíná již příští měsíc, a tak je načase doobsadit zbylé role. Nově obsazený bude hrát dalšího padoucha.

Novým padoucem se stane baron Wolfgang von Strucker, jehož roli ztvární Thomas Kretschmann, kterého můžete znát z nového seriálu Dracula. V komiksech je baron bývalým nacistickým důstojníkem, a také jedním z členů HYDRY.

Thomas Kretschmann se stává druhým padouchem. Prvním se stal James Spader, jakožto Ultron. Mezi další nováčky patří Elizabeth Olsen a Aaron Taylor-Johnson - Scarlet Witch a Quick Silver. Ti se naopak přidají na stranu Avengers.
Na premiéru se můžeme těšit 1. května 2015.

Zdroj: tvguru.cz

People's Choice Awards 2014

7. listopadu 2013 v 17:02 | tomato

Avengers 2: Age of Ultron

9. září 2013 v 19:00 | tomato


Doctor Who: 50th Anniversary Special - Dalekové, trailer

31. července 2013 v 9:36 | tomato
22.7.2013
Nejznámější Doktorův protivník by rozhodně nemohl chybět v 50. výročí. Dálekové byli konečně officiálně potvrzeni.
Jsou tedy po Zygonech už druhá mimozemská rasa, které se objeví zde. Tři Doktoři - Matt Smith (11.), David Tennant (10.) a John Hurt (?) budou znovu stát před smrtícími Dáleky.

Steven Moffat, scénarista a výkonný producent, řekl:
"Doktor jednou řekl, že můžete soudit člověka podle kvality jeho nepřátel, takže je dobře, že v této zvláštní epizodě bude stát tváří v tvář svému největším nepříteli ze všech."

Dále hrají: Jenna-Louise Colemann (Clara Oswald), Billie Piper (Rose Tyler), Joanna Page (?)

Avengers 2: Dvě nové postavy? Potvrzen Iron Man

18. května 2013 v 11:56 | tomato

Quick Silver and Scarler Witch

Joss Whedon dříve oznámil, že se k Avengers možná připojí duo bratr/sestra, nyní to bylo potvrzeno, že měl na mysli Quicksilver a Scarlet Witch. V rozhovoru s IGN, Joss Whedon řek: "Víte oni měli u mě hrubý počátek. Jsou pro mě zajímavý, protože představují část světa Avengers. Bylo by jednodušší, kdyby tam nebyli, ale nejsem si jistý jestli to bez nich půjde. Nemám zatím žádné nápady co udělat lépe."
Quicksilver & Scarlet Witch Avengers 2
(pozn. V komiksové podobě členový Avengers; v X-men komiksech děti Magneta)

Zatím co kolují spoilery on-line, o členech, kteří se nebudou vracet pro Avengers 2, Whedon také potvrdil, že Iron Man je část skriptu. Pokud jste neviděli Iron Mana 3, tak následuje spoiler o konci Iron Mana.

Josh Whedon: Avengers 2 a Agents of S.H.I.E.L.D

14. dubna 2013 v 11:16 | tomato
Joss Whedon

V dnešní době je Joss Whedon fan-oblíbeným režisérem. Je jedním z mála významných osobností od Marvelu .
Samozřejmě, že je Whedon "showrunnig" pro MCU (Marvel Cinematic Universe), který začíná Iron Manem 3 a pokračuje až do roku 2015 (The Avengers 2).
Poslední dobou se zastavil pro zmocnění seriálu S.H.I.E.L.D, hlavním režisérem je sice jeho bratr, ale byla mu nabídnuta spoulupráce. S.H.I.E.L.D bude natočen pro tel. stanici ABC. V seriálu se nám předství Clark Gregg jako Agent Phil Coulson, vede skupinu super-vyzvědačů ve světě super-lidí. (Kde bude všechno super-nebezpečné)

Joss Whedon se zmínil:
" S.H.I.E.L.D skvěle zapadá do mytologie Avengers, zapadají do sebe a navzájem se doplňují. Tahle práce bude chtít hodně mého mozku a přemýšlení. Právě jsme dokončili natáčení, jsem z něj nadšený. Myslím si, že se fanoušci Marvelu ocení, co jsem vytvořili pro Marvel vesmír."

Pokud jde o Avengers 2, sám ředitel se vyjádřil, že by nebylo nutné navázat pokračování z předchozího dílu, který sklidil velký úspěch.
"Pouze tlak, který je tady pokaždé, když jsem dělal nový projekt. Bude to dobré ? Ocení to diváci ? Bude to jiné ?
Bude i důvod abych udělal další věc ? Mohu vypnout ?" svěřil se Whedon.
"Ano je tam určitá úroveň bezpečnosti (myslí se obrovské publikum)- protože teď lidé ví o Avengers a mají je rádi, takže to nebude až taková havárie. Pokud chci věnot tři roky svého krátkého života, tak pak chci udělat něco co jsem ještě nikdy předtím nedělal. Takže myslím, že Avengers 2 bude další výzvou. Je to pokračování, to ano, ale jak to může být jinak ? Stále v sobě mám tlak, to byl také důvod proč jsem při celém natáčení Avengers, skoro vůbec nespal."

Kids Choice Awards 2013

26. března 2013 v 18:19 | tomato
Jsem nespokojená :(

Kids Choice Awards 2013

27. února 2013 v 16:34 | tomato
Avengers bylo nominováno na Kids Choice Awards,které předává tel. stanice Nickelodeon a i vysílá.
Nominován byl i Robert Downey.Jr,Chris Hemsworth,Tom Hiddleston (Loki),Scarlett Johansson.Jde volit on-line,tak pokud máte čas a chuť,tady je odkaz.Bohužel to nejde překlikávat,t ak to bude muset přejet celý, přes dětské kanály..

Klik

Oscar 2013

27. února 2013 v 16:28 | tomato
Avengers bylo nominováno v kategorii Vizuální efekty,cenu jim sebral film (mám takový pocit) Pí a jeho život,ano jsem celkem naštavaná. Ale i nomice je úspěch :)
Ale ceny předávali,tady je pár fotek z Oscarů s nimi
 
 

Reklama