Collection of meaningless drivel

všechno jednou končí..

15. ledna 2016 v 19:37 | tomato

Nejsem dobrá v loučení a ani v psaní seriózních článků, tak mou maličkost omluvte za roztěkanost, ale máte tu na zlepšení nálady moje sluníčko :)

Dlouho tu bylo mrtvo. Tak mrtvo, že tu nebyl ani článek o ničem. Tak dlouho, že posledním zmínkou tady je trailer na Sherlocka. Asi všem z vás, co sem chodí už jen ze zvyku, došlo, co se děje. Vím, mohla jsem se ozvat dřív, ale já tak nějak pořád hledala slova a hlavně odvahu. Jsem si vědoma, že teď končí hodně dlouhodobějších blogů, jenže už nemám chuť tohle všechno dělat. Chybí mi nadšení, síla a čas. Jednoduše řečeno - končím. Říká a hlavně dělá se to těžko, ale myslím, že přišel ten správný čas odejít. Nechat nečeho, co mi stejně nikdy nešlo.

Proč tohle? Protože jsem zkrátka ztratila jiskru. Nechci tohle dělat z povinnosti ani ze zvyku, chci to dělat, protože mě to baví, což už teď říct upřímně nemůžu. Novinky mi unikají a celkově jsem mimo, sice když na ně narazím, tak si je s chutí přečtu, avšak psát o nich? Ne, nemám zájem. Děkuji, nechci. Sice mě mrzí, že nejsem už přímo v oku tornáda - v centru dění, ale jsem už z věčného blogování, komentování a obíhaní unavená. Nechápejte mě špatně - pořád tenhle bláznivý svět fandomů a fangirls miluju, pořád se v něm pohybuju, jen nechci být ta, co o nich píše. Chci je prožívat, cítit. Stále miluju vše kolem Marvelu, Doctora Who a Sherlocka. Stále čtu fan-fiction, teorie, spoliery a další všemožné blbůstky. Stále jsem blázen, co sleduje miliardu seriálu a v každém z nich má svou OTP. Stále propadám každému charismatickému herci. Stále zuřivě screenuji a rebloguji. Stále jsem to já - jen bez blogování.
Změnila jsem se, je to zvláštní, asi jsem jen z toho vyrostla, my všichni z toho jednou vyrosteme. Ne, že bych neměla o tyhle úchvatné věci už zájem, to opravdu ne, pořád je nadevše zbožňuji, ale prostě už nemám sílu se den ode dne věnovat jen tomu, co je nového, co napsat na blog nebo jaký vyšel nový trailer. Už to nejde. Vždy přijde ta doba, kdy nám všem dojde, že blogování není už pro nás a rozhodneme se to ukončit, mnohdy definitvně, ale někdy naopak jen na nějaký čas, a pak se zase vrátíme...Třeba se jednou s nadšením vrátím a vy budete radostí bez sebe, třeba ale ne. Tyto seriály, tihle herci, tyhle postavy, celkově tenhle způsob života ze mě udělal to, čím nyní jsem, jenže přišla doba, kdy už začínám mít jiné, důležitější starosti.

A tak tenhle sentimální až dramatický ukončím tímto odstavcem. Jsem za tyhle tři roky mého života vděčná celým svým srdcem. Bavilo mě to, tak jako nic předtím. Tenhle svět a vše kolem něj. Byla to šílená jízda, ale ta dneškem počínaje končí. Všichni z vás mi zůstanete v srdíčku, protože jste mě respektovali, chápali a hlavně četli mé slátaniny. VELKÉ DÍKY patří Petře a Veru, které mi byly nejblíž, bohužel obě, stejně jako já, ukončily éru svého blogu. Měly a stále mají můj obdiv za jejich talent. Úžasné osobnosti, které jsem měla tu čest poznat. Prosím o imaginární potlesk pro ně. Mým Affs, jimiž jsou Steeva,Anie, Scrat, Terry,Elli-Jassa,Katka a Sasha také velmi děkuji - za všechno! Pak zbylým navštěvujícím, za jejichž i krátký komentář jsem měla radsot. Všichni výše jmenovaní jsou tím nejdůležitějším důvodem, proč jsem tu byla tak dlouho. Vaše podpora a návštěvy držely tenhle blog nad vodou déle, než měl být. Doufala jsem, že tohle nikdy nenastane, ale bohužel. Konec byl neodkladný, vždycky přijde. Možná se někdy vrátím, ale silně pochybuji.

Moc děkuji, hodně štěstí ve všem, ať se vám daří a pokračujte v blogování dál, protože blogeři jsou zajímaví lidé, bez kterých by dnešní část populace vyhynula. Tomato se loučí po třech letech s vámi, mrzí mě to, ale už bylo načase.


Blog každopádně mazat nebudu, nemám srdce to udělat, přeci jenom tahle adresa existuje už skoro čtyři roky. Vše nechám, jak je teď. Jako vzpomínku na mé staré já. Pokud mě někdo budete chtít kontaktovat, tak jsem pořád někde k sehnání. Budu ráda, když se někdo z vás ozve :)
tumblrinstagramwattpad • whovengerlock@gmail.com •

Flákačka

18. července 2015 v 19:18 | tomato
*feel like i'm filming vlog*

Nějak tuším, že tam mám špátnou gramatiku, ale to nevadí, protože jsou prázdniny a můj mozek se aktivoval do módu mlha a prázdno.

Konec?

23. června 2015 v 19:31 | tomato
Po měsící zpět. Stydím se.

Dříve než začnete panikařit nad nadpisem článku se prosím nadechněte či uklidněte, protože to není tak, jak to vypadá. Vlastně napůl je, napůl ne. Naprosto nesmyslné, ne? Každopádně si prosím nemyslete, že je tohle článek o tom, jak chci upoutat vaši pozornost nebo vaše prosby o to, abych zůstala. Ne, o tom to není. Samozřejmě se budu omlouvat, jako to ostatně poslední dobou dělám snad v každém článku. Je mi jasné, že teď si většina z mých stálých čtenářů odfrkne a překlikne jinam. Prosím, teď to vážně nedělejte, jde o důležitý článek, ve kterém chci něco vysvětlit. Kdo má zájem to vědět, tak směle dál do celého článku.

Ups!

22. května 2015 v 21:09 | tomato
Až teprve včera jsem si uvědomila, že blog tu skoro měsíc zeje naprostou prázdnotou. Budu upřímná. Já na něj úplně zapomněla. Zapomněla a neměla tak trochu i náladu. Nechci si stěžovat, ale tenhle měsíc mi dal fakt zabrat. Věřím, že ho měl někdo horší než já, ale z mého úhlu pohledu byl naprosto otřesný. Fajn - na březen plný učení na přijímačky to nemá, i tak to bylo celé úděsné.

Už to mám za sebou

22. dubna 2015 v 19:37 | tomato

Dnes jsem dopsala poslední test. Konečně už mám všechny testy, všechen stres a učení za sebou! Jsem neskutečně šťastná, že můžu vše vypustit!

Zase bez signálu

22. února 2015 v 11:41 | tomato
Tato fotka není aktuální, byla focena o vánočních prázdninách :)

Šťastné a Veselé, aneb zase nestíhám

23. prosince 2014 v 13:06 | tomato
Ihned podle nadpisu je vám nejspíše jasné o čem tento článek bude. Ano, zase o mé přemalé aktivitě. Ještě navíc jde o takový rychlo článek, kterí píšu ve spěchu, protože - i když se to nezdá, zítra jsou Vánoce (ehm - to asi nevíte, co?) a já se doma pokouším nějak pomoct. Řekněme, že dnes se u nás střídá jedna katastrofa za druhou. Konec tlachání a zpátky k tomu hlavnímu. Chci se omluvit, že už přes týden jsme nepřidala žádný článek, ale byla jsme nemocná, a pak už nebyl čas. Moc se omlouvám. Snad mě chápete.

V celém článku najdete ještě něco ke čtení :)

Liebster Blog Award #?

9. září 2014 v 19:04 | tomato

Takže je tu další Liebster Blog Award. Moc díky za nominaci Grace, mimochodem pokládáš velmi zajímavé otázky. Ještě se chci omluvit, že odpovídám až teď, ale dřív jsem si prostě čas nenašla. Chce to trochu přemýšlení. Pojďme tedy znovu a doufám, že i naposled zkoumat mé nitro. Možná se konečně dopátráme, jaká doopravdy vlastně jsem, protože i mě samotnou by to zajímalo.

Itálie 2014

31. srpna 2014 v 18:57 | tomato
Letos jsem společně s mojí babičkou a sestřenicí navštívila slunnou Itálii. Byla jsem tam v půlce června, ale fotky jsem se rozhodla přidat teď. Bohužel jsme, ale nejeli za památkami, ale za sluncem , já bych tedy raději prozkoumávala Řím, Miláno, Neapol nebo Veronu. Netvrdím ale, že jsem si to neužila, užila a moc, jen mi celodenní opalování leze krkem. Bydleli jsme v Caorle, což je jedno historické městečko blízko od Benátek, které jsem měla možnost si projít. O tom, ale později. V celém článku najdete pár fotek (kecám, je jich celkem dost) focené mnou. Nejsem moc zdatná fotografka, tak mě prosím nesuďte. A fotím každou blbost několikrát, proto tolik fotek. Ještě dodávám, že něco je focené mým 'úžasným' foťákem a něco zase mobilem

Liebster Blog Award

21. srpna 2014 v 21:14 | tomato

Znovu jsem byla nominována na Liebster Blog Award, myslím, že už ji dělám po třetí, naposledy asi před půl rokem. Tentokrát mě nominovala Anie. Moc díky. Několik faktů, přesně jednáct faktů o mě najdete v celém článku, stejně jako odpovědi na otázky od Anie a jednáct blogů, které jsem nominovala pro změnu já. Všem, které jsem nominovala se omlouvám, ale jiné blogy nenavštěvuji tak často.

Držte se, články přicházejí!

26. července 2014 v 20:58 | tomato
Nazdárek zbloudilí průzkumníci nekonečné galaxie,
zdraví vás adminka tohoto blogu Tomato, která se před hodinkou vrátila z 12 hodinové cesty. Fajn, přestávám mluvit o sobě v ve třetí osobě, je to divný. Takžé, co jsem to chtěla? Yep, články. Jelikož se zrovna odehrává Comic-con v San Diegu, objevila se kupa novinek z Marvel světa. Dnes už asi nic velkého psát nebudu, to vážně ne. Mimochodem mám pocit, že asi každou chvíli lehnu na klávesnici - detail. Objevili se nové plakáty k Avengers: Age of Ultron a Ant-manovi. Něco nového o Agents of S.H.I.E.L.D. Navíc Kevin Feige ohlásil data k premiérám k nadcházejícím filmům fáze tři - Captain America 3, Thor 3 a Avengers 3. Spekuluje se i o dalších třech nových filmech a čtvrtém dílu Iron Mana. Novinka za novinkou! Celý rok nic, a pak přijde velký BOOM! A jám mám najednou plno práce. Jen vtipkuju, já nikdy nemám plno práce, na to jsem až moc líná.

To je nejspíš asi vše, tak zítra si dám maraton blogování.

Omluva za nulovou aktivitu

24. července 2014 v 17:22 | tomato
Nazdárek návštevníci z planety Země,
tak se jdu zase omlouvat za neaktivitu. Jak jste si mohli povšimout, začaly prázdniny, a tak se na blogu neobjevují žádné články. Je sice hodně novinek, ale já nemám náladu na to zapnout noťas a začít psát článek. Opravdu se k tomu musím přemlouvat. Navíc jsem zrovna teď na dovolené v zahraničí a relaxuji, odpočívám od školy a od všech ostatnch starostí. Po celé prázdniny tedy neočekávejte nijak zvlášť velkou aktivitu. Články psát budu, ale ne každý den, spíš tak dva do týdne. Affs budu obíhat tak třikrát týdně. Snad chápete mou omluvu.

Užívejte prázdnin a volna.

Jsem za půlkou

12. dubna 2014 v 15:34 | tomato
Nazdárek!
Jsem zpátky v plné síle a kráse, díky nádhernému novému designu od A.. Jsem z něj maximálně nadšená! Ještě jednou díky! Už jsem stihla udělat nové menu, rubriky i rozcestníky, a tak mi už zbývá jen výpis epizod Doctora Who a Sherlocka, což mi taky nějakou tu chvíli zabere. Na to se vrhnu dnes večer nebo zítra, anebo spíš až příští týden. Uvidím podle nálady a času. Znáte to! Já a moje plány. Zatím se mějte. Hezký víkend!Rozhodnutí a můj budoucí plán

5. dubna 2014 v 20:11 | tomato
Ahoj, moje milé Affs, tak jsem rozhodla a mé rozhodnutí je definitivní, nikdy ho nezměním. Čtěte dál a dozvíte se víc.

Přemýšlela jsem

3. dubna 2014 v 18:08 | tomato
Minulý týden jsem často nad něčím přemýšlela, opravdu často. Rozhodovala jsem se nad jednou a to celkem důležitou věcí, ale nakonec jsem si to celé rozmyslela. O co jde? O blog, jinak bych to sem nepsala, jelikož jsem se rozhodla se svými většími osobními problémy nesvěřovat.

Boží týden (svým způsobem)

5. listopadu 2013 v 19:03 | tomato

Hello!

Nevím, kde mám začít, ale asi od (možného) nového fyzikáře!

Chorvatsko, 2013

25. července 2013 v 11:43 | tomato

Free

28. června 2013 v 9:47 | tomato

Konečně...

...je konec šk. roku. Dlouhých 10 měsíců makání na dobrých známkách, 10 měsíců poslouchání debilních keců mých spolužáků a 10 měsíců záchvatů smíchu. Ale stejně ten rok rychle utekl a to mi nikdo nevymluví, ale je fakt, že si z toho roku málo pamatuju (nemyslím učení). V paměti mám jen lyžák, když nám učitelé nadávali, záchvaty smíchu, "konec světa" nebo-li naše odpočítávání. Učitelé mi budou chybět...no asi tak tři nebo čtyři. Třída mi bude chybět taky napůl, jinak ani moc ne, protože je budu stejně potkávat. No a teď k vysvědčení. Byla jsem velmi mile překvapena - bylo tam opravdu velmi málo dvojek..nebudu říkat, ale co jak přesně (nebudu se chlubit...). Dobrá zpráva je, že s vyznamenáním. Já vím, já vím - jsem šprt, ale co je na to špatnýho ?? Já si myslím, že nic, když chci mít dobrý známky a v životě chci něčeho dosáhnout. A co vy, kteří jste dnes dostávali vysvědčení - jak jste dopadli ? Dobrý, ušlo nebo špatný ? Pište do komentářů !!

Vaše Tomato ;)


Já z toho nemůžu :DD
(pokud se vám obrázek nezobrazuje - Klik)

Nenávidím DC, jsem naštvaná na Endu..

19. června 2013 v 14:13 | tomato
Jak víte já jsem obří fanoušek Marvelu a jako pravý Marvel maniak nesnáším DC, a tak tedy všechny DC postavy. Dobrá - uznávám Batman je skvělej, ale nesnáším Supermana je tak děsně propagovanej...a děsnej.
Chápu někdo to může mít ráda, ale já ne. Pokud Superman (Man of steel) přesáhne sledovanost Iron Mana smažu bloG.
Myslím to vážně...no né zas tak úplně, ale budu naštvaná. Prostě Superman nesmí přesáhnou Iron Mana, kdo souhlasí ??
Teď k Edně. První článek: 30 důvodů prpč zajít na nového Supermana. Já rozhodně důvod nemám.
To mě nenaštvalo, ale teď článek. Bod 6 a 7 mě uráží, uráží Marvel a hlavně Avengers.
Cituji:

6. Bitka na venkově ukazuje, jak se točí bitky na venkově, že jo Thore.

7. Protože závěrečné finále je epičtější než finále v Avengers.


Chvíli bude trvat než to přejde. Já vím, já vím - přeháním to. Edna má psát recenze, ale i tak mě to štve. Teď se přiznejte koho to štve ?? Ale jsem ráda, že neuraží Iron Mana, alespoň něco. Pokud se mnou nesouhlasíte, tak se nezlobte, ale já jsem se prostě naštvala. Edno - zklamala jsi mě ! Ale za pár dní to bude (snad) ok.

Doktor Watson, aneb opakovaný omyl

11. září 2012 v 16:08 | tomatoVšimla ,jsem si, že v polovině starších filmů či seriálů nebo i krátkých epizod Sherlocka Holmese je Watson tlustý, což úplně nesedí popisu v knize. Watson je vždycky popisovám sportovní postavy sice starší, ale ne tlustý. Je to vysloužilý voják, a tak by měl mít nějakou tu fyzičku a postavu. Samozřejmě chápu, že se nesežene vždycky herec podle představ, ale všichni vidí Watsona a Holmese jako staré veterány. Některým seriálům nebo filmům se Watson i Holmes povedl.
Mně se osobně nejvíce zamlouvá Martin Freeman, jako Watson v britském seriálu Sherlock, kde povaha i podoba sedí. Sherlock se také ve stejném seriálu neskutečně povedl. Ztvárnil ho Benedict Cumberbatch, který sedí na celých 100%.
Byla jsem spokojená i s postavami filmu Guye Ritchieho, kde hraje Jude Law Watsona, Holmese hraje Robert Downey Jr.
Jde pouze o můj osobní názor, nevím jaký je váš, ale snad souhlasíte.


Jaký je a jak vypadá Sherlock Holmes?

4. srpna 2012 v 11:09 | tomato


Sherlock Holmes, nejznámější fiktivní detektiv.

Sherlock Holmes bydlí na Baker Street 221B, jeho domácí je paní Hudsonová a jeho spolubydlící a zároveň nejbližší přítel a spolupracovník dr.John Henry Watson. O jeho rodině víme doposud jen málo. Víme jen,že má o 7 let staršího bratra Mycrofta ,který ovládá dedukční schopnosti o trošku lépe než on, pracuje na ministerstvu. V knihách bylo řečeno, že Mycroft je líný své dedukční schopnosi využívat. Sherlock Holmes nebyl nikdy ženatý. Ženy ho odpuzovaly. Jen jedna jediná na něj velice zapůsobila, a proto si uschoval její fotografii. Jmenovala se Iren Adler, která se ukázala jen v jedné povídce s názvem Skandál v Čechách.

V knize Návrat Sherlocka Holmese, se John Watson zmiňuje, že Sherlock Holmes mohl být neskutečně galatní vůči ženám, ale jen tehdy, když od nich něco vyžadoval. Také se dokonce zasnoubil, samozřejmě jen kvůli nějakému, případu. Ano je to pravda, Sherlock Hoomes byl zasnouben v povídce Charles August Milverton. Dále Sherlock rád hrával na housle a kouřil dýmku, někdy než případ píchal si drogy - opium. Jeho podoba je mnohokrát popísována orlým nosem, tmavými vlasy, chytrými oči, hbitou a vysokou postavou. Celý popis pana Holmese mladšího.

Kopírujte se zdrojem, Tomato.
 
 

Reklama