Doctor Who

Doctor Who S9: Under the Lake -

2. října 2015 v 20:50 | tomato

Po delší době se opět hlásím. Tentokrát opět s dalším Doctor Who článkem. Ehm, podzim bude asi celý zasvěcen tomuto seriálu, snad to nějak zvládnete. Jelikož jsem dnes plná energie, což nechápu, jelikož jsem měla na sedmou, tak vám sem dnes pěkně vypíšu všechny nám známé informace. Samozřejmě žádné spoilery - sama žadné nevím, moc se v tom teď neorientuji. Více jako vždy v celém článku :)

Doctor Who S9: The Magician’s Ap­prentice

18. září 2015 v 21:15 | tomato

První premiérová epizoda letošní deváté řady už je za dveřmi a čeká nás zítra. Více v celém článku :)

River Song se vrátí o Vánocích

5. září 2015 v 19:16 | tomato

Po dlouhé době se opět vracím a to s překvapivou novinkou opět týkající se Doctora Who. Podle nadpisu už asi víte, ale i tak se mrněte do celého článku :)

Doctor Who S9: Druhý trailer

23. srpna 2015 v 18:08 | tomato

SDCC 2015: Doctor Who

9. srpna 2015 v 17:37 | tomato

Letošní Comic-Con v San Diegu byl nabitý novinkami, trailery a vším možným Je poměrně těžké se v tom všem orientovat, a tak vše ohledně Doctora Who shrnu do jednoho článku. Připadá mi zbytečné to rozdělovat na několik článků, věřím, že i vy sami byste byli líní je všechny procházet. *Omlouvám se, že článek publikuji až teď, ale měla jsem problém sehnat fotky, i tak jich mám pramálo, snad to moc nevadí..

Doctor Who S9: Natáčení - St. Fagans

23. dubna 2015 v 20:51 | tomato

Omlouvám se neoriginální úvodní fotku, která tu už jednou byla, ale ty nové se nedají moc použít. Fotky a důkazní materiál jako vždy v celém článku :)

Arya Stark novým členem natáčení

1. dubna 2015 v 19:47 | tomato

Ten, kdo sleduje vyhlášenou fantasy televizní sérii Game of Thrones, ví, o kom je řeč. Já osobně tento seriál nesleduji, ale něco málo jsem o něm četla, abych byla trochu v přehledu a nějakým záhadným způsobem jsem věděla, jakou postavu tato mladá herečka hraje. Jsem teď na sebe celkem pyšná, co vše jsem schopná na tumblr vyčíst. Vše o obsazení najdete v celém článku.

Doctor Who S9: Natáčení - Španělsko - 27.2.

7. března 2015 v 21:45 | tomato

Natáčení oficiálně začalo někdy na začátku ledna, pár týdnů po odvysílání vánočního speciálu Last Christmas. Štáb s hlavním obsazením se přesunul zhruba v půlce února do Španělska. Konkrétně do města Tenerife. Fotky a důkazní materiál v celém článku.

Chyběla jsem vám?

27. února 2015 v 13:23 | tomato

Všichni se prosím posaďte se a zhluboka se nadechněte, protože Master, tedy teď už Missy je zpátky! Tato zpráva obletěla snad všechny whovianské stránky, tumblr, instagramy, facebooky a tak dále, i většina z vás o téhle novince již četla.

Last Christmas: TV trailer a klip

14. prosince 2014 v 13:17 | tomato
Za jednáct dní a šest hodin nás čeká vánoční speciál Last Christmas na BBC One, a tak se objevil nový televizní trailer a i klip. V klipu se nám v celé své kráse ukážou monstra, proti kterým bude Doctor společně se Santou Clausem bojovat. Epizoda bude podle všeho děsivá, takže se máme na co těšit!

Promo fotky k Last Christmas

9. prosince 2014 v 18:40 | tomato

K vánočnímu speciálu s názevm Last Christmas se už objevilo dvacet tři povedných promofotek hlavních postav. Podle scénaristy Stevena Moffat a Petera Capaldiho bude tato epizoda více než děsivá a plná emocí. Těšíte se? Já ano!

Vánoční Speciál: Název a první promo fotka

28. listopadu 2014 v 15:05 | tomato

V úterý byl odhalen oficiální název letošního Vánočního speciálu, který napsal Steven Moffat a režíroval Paul Wilmshurst. S tímto odhalení přišla i první promo fotka. Více se dozvíte v celém článku.

Vánoční Speciál: Preview

22. listopadu 2014 v 17:35 | tomato
Na letošní charitativní akci BBC Children in Need se jako každý rok objevil klip z Doctora Who. Tentokrát jde o dvouminutovou ukázku z nadcházejícího Vánoční speciálu, který prozatím nemá název. Tato akce se konala 15.11, moc se omlouvám, že vám tohle sděluji až teď, ale nějak jsem se k tomu nedopracovala.

Vánoční Speciál: Trailer

15. listopadu 2014 v 20:56 | tomato

Samotný Vánoční speciál nás sice čeká více než za měsíc, ale již teď se objevil teaser trailer. A co v něm můžete vidět?
12th Doctora, Santa Clause, skřítky a neznámá monstra, více nepovím.

Santa Claus is coming to town..

15. listopadu 2014 v 20:01 | tomato

..aneb Vánoční speciál s 12th Doctorem a Nickem Frostem v roli Santa Clause, už přichází! Po zdrcují epizodě Death in Heaven místo dalšího Next Time, jak jsme zvyklý, se objevil sneak peek ke speciálu. Myslím, že více není třeba co říct.
Speciálu, který prozatím nemá jméno, se dočkáme 25. prosince. Přesně za 40 dní.

Doctor Who S8: Plakáty k epizodám

15. listopadu 2014 v 19:10 | tomato

Konec osmé řady je už dávno bohužel za námi, ale i tak si ty všechny skvělé příběhy můžeme připomenout díky těmto plakátům ke každé z jednolivých epizod. Letos jsou opravdu povedné, lehce do retro stylu a vždy sladěné do pár barev. Líbí se mi, že nejsou přeefektované, jako obyvkle a vidíme pouze obrysy nebo profily hlavních postav.

Promo fotky, klip a trailer z Death in Heaven

8. listopadu 2014 v 17:31 | tomato
Nejdříve se chci omluvit za mou sníženou aktivitu. Důvodem je samozřejmě škola, měla jsem znovu rušný týden. Hodně testů, pár projektů a fůra úkolů. Opravdu se moc omlouvám, že neobíhám a nic nepíšu, ale opravdu na to nejsem schopná najít čas. Snad mě chápete.

Promo fotky z Dark Water

28. října 2014 v 19:47 | tomato

K první části finále bylo zveřejněno osmnáct fotek. Na většině jsou Kyberlidé, což ná vůbec nevadí, protože kde jsou oni je i Doctor a Missy, kterou v této epizodě hraje herečka Michelle Gomez. Celý výpis obsazení, najdete v celém článku. Na tento díl chci strašně moc vidět, ale zároveň moc ne, protože vím, že mě pak čeká druhá část - a pak? Pak jen vánoční speciál až 25.prosince. Dark Water se dočkáme v sobotu 1.11., tentokrát v 21:15.

Nezpomeňte se podívat na strhující teaser trailer.

Next Time - Dark Water

26. října 2014 v 18:37 | tomato
Finale begins!

Bohužel je to tady, začátek finále osmé řady se pomalu, ale jistě blíží. Po epizodě In the Forest of the Night nás čeká první část fatálního finále, kde konečně zjistíme, co je Missy zač a vypadá to, že ani Clara není tou, kterou se zdá být. Nebude chybět ani UNIT v čele s Kate Stewart, objeví se také Kyberlidé. Tento díl nese název Dark Water, v překladu tedy Temná voda. Můžeme se na něj těšit v sobotu 1.11. v 21:30 na BBC one.

Promo fotky z In the Forest of the Night

24. října 2014 v 16:33 | tomato

Objevilo se všeho všudy 13 promo fotek k zítřejší epizodě In the Forest of the Night. V tomto díle se bude Doctor chtít dostat do centra Londýna, ale místo toho se objeví v hustém lese, ze kterého se nakonec vyklube samotný Londýn. Ještě se před zítřkem nezapomeňte podívat na teaser trailer.

Next Time - In the Forest of the Night

19. října 2014 v 17:38 | tomato

Flatline byla celkem hororová a naprosto originální epizoda se zajímavým dějem, jsem s ní maximláně spokojená. Čím dál víc mě zajímá, co je Missy zač. Mám několik teorií, ale vsadím, že ani jedna z nich se mi nepotvrdí. Brzy očekávejte článek na toto téma.

Epizoda číslo deset nese název In the Forest of the Nigh, tedy Lesem černým za noci. Pomalu, ale jistě se blížíme k finále osmé řady, chce se mi z toho brečet. Tento díl napsal scénarista Frank Cottrell Boyce a za režisérské křeslo usedl Sheree Folkson. Uvidíme ji překvapivě v sobotu 25.10. klasicky v 21:30.

Promo fotky z Flatline

18. října 2014 v 10:23 | tomato

Moc, opravdu hrozně moc se omlouvám, že článek o promofotkách píšu až teď, ale byla jsem v Praze na třídenní exkurzi, navíc tam nebyl přístup k internetu. Aktivita na tomhle blogu je čím dál menší, je mi to opravdu líto, ale poslední dobou mám celkem nabitý program.

Teď, ale zpět k fotkám, které jsou k dnešní epizodě Flatline. V tomto díle Doctor vysadí Claru ve špatném čase a i místě, navíc zůstane uvězněn ve své TARDIS, která se zatím z neznámých příčin změnšila. K tomu všemu si uvědomí, že se děje něco zvláštního. Všude se objevují podivné graffiti lidí, kteří ze záhadných příčin zmizeli. Prý jde o dosud nepoznaného nepřítele, kterého Clara bude muset odhalit téměř sama.

Epizodu uvidíme dnes v 21:30 na BBC one. Doporučuji se ještě podívat na teaser trailer a klipy (1, 2)

Next Time - Flatline

12. října 2014 v 19:22 | tomato

Epizoda Mummy on the Orient Express byla odvysílána včera a já můžu s klidem říct, že byla perfektní! Jedna z nejlepší epizod osmé řady, které jsme měli zatím možnost vidět. Clara se v ní nakonec objevila, což mě překvapilo. Další díl nese název Flatline, tedy Čára života z pera Jamieho Mathiesona. Režie se chopil Douglas Mackinnon. Tito dva mají na starost i včerejší epizodu a ještě jednu budoucí.

Flatline se dočkáme v sobotu 18.10. jako vždy v 21:30 na BBC.

Promo fotky z Mummy on the Orient Express

9. října 2014 v 20:29 | tomato

Objevilo se celkem čtrnáct promo fotek k sobotní epizodě Mummy on the Orient Express. Můžete nich kromě Petera Capaldiho, jakožto Doctora vidět i zpěvačku Foxes (Singer), Frank Skinner (Perkins), David Bamber (Captain Quell), Daisy Beaumont (Maisie) a Christopher Villiers (Prof Moorhouse). Clara tam vůbec není, že by tedy v tomhle dílu nakonce vážně nebyla?

Byl zveřejněn také krátký teaser trailer, který odhaluje více scén.

Next Time - Mummy on the Orient Express

6. října 2014 v 17:38 | tomato

Epizodu Kill the Moon máme za sebou, stále z ním mám všelikjaké pocity a Clara? Tak ta - ta mě překvapila.

Příští a již osmou epizodou je Mummy on the Orient Express. V tomto díle bude Doctor cestovat na palubě vlaku letícím mezi hvězdami. Nejspíš se budeme muset obejít bez Clary, tedy zatím to, tak pouze vypadá.. Mezi vedlejšími postavami vystoupí zpěvačka Foxes, kterou možná někteří z vás znají. Epizody se dočkáme v sobotu 11.10. v 21:30.
 
 

Reklama