Doctor Who

Promo fotky z Kill the Moon

4. října 2014 v 10:33 | tomato

Omlouvám se, že promofotky k dnešní epizodě přidávám až teď, ale měla jsem celkem perný týden. Škola mi dává opravdu zabrat. Navíc mám problémy s počítačem, ale o tom v dalším článku, kde se chci omluvit za mou nulovou aktivitu a obíhání.

Teď, ale zpět k fotkám. Epizoda Kill the Moon, vyjde již dnes večer, tuším, že znovu v 21:30. Doporučuji shlédnout ještě před premiérou teaser trailer a klip.

Next Time - Kill the Moon

28. září 2014 v 14:09 | tomato

Příští a již sedmou epizodou je Kill the Moon z pera Petera Harnesse. V této epizodě osud zavede Doctora a Claru na měsíc, kde se budou muset poprat s obrovskými pavouky a jedním hrozivým rozhodnutím.

Této epizody se v sobotu 4.10., předpokládám, že opět v 20:30.

Promo fotky z The Caretaker

23. září 2014 v 18:00 | tomato

Objevily se promofotky k nadcházející epizodě The Caretaker. Na fotkách můžete kromě Petera Capaldiho a Jenny Coleman, také vidět přítele Clary Dannyho Pinka (Samuel Anderson), žákyni Countrey Woods (Ellis George) a učitele Adriana (Edward Harrison).

Doporučuji se podívat na trailer, jelikož v něm můžete vidět více ukázek z epizody. S českými titulky najdete zde.

Next Time - The Caretaker

21. září 2014 v 20:13 | tomato

Úspěšná loupež už je za námi, teď nás čeká návrat Doctora na školu Coal Hill, kde už se několikát objevil. Tentokrát tam nastoupí jako školník se svým obvyklým falešným jménem - John Smith. Clara, jako tamější učitelka z toho nebude moc nadšená.

Epizoda nese název The Caretaker, dočkáme se jí v sobotu 26.9. o hodinu později než jsme zvyklí, tedy v 21:30.

Klipy z Time Heist

20. září 2014 v 19:01 | tomato
Objevily se dva klipy z dnešní epizody Time Heist. Omlouvám se, že je přidávám až teď, ale dříve jsem čas bohužel nenašla. Měla jsem plné ruce práce s projektem u nás na škole.

Epizodu uvidíme dnes ve 20:30 na BBC one.

Promo fotky z Time Heist

16. září 2014 v 19:14 | tomato

Fotky se objevili už včera, ale já bohužel neměla čas, jelikož se na naší škole koná jede úžasný týdenní projekt. Nápišu o něm zítra, teď zpátky k promofotkám.

Můžete na nich nečekaně Doctora a Claru, ale také i nové postavy, k nimž patří Saibra (Pippa Bennet-Warner), Psi (Jonathan Bailey), Mrs. Delphox (Keeley Hawes) a Mr. Porrima (Trevor Sellers). Doporučuji se podívat na krátký teaser trailer, najdete zde.

Promo fotky z Listen

9. září 2014 v 17:12 | tomato

Konečně se objevily promo fotky k epizodě Listen, na kterou se moc těším. Zde se můžete podívat na krátký teaser trailer, abyste se ještě více navnadili na tuto sobotu.

Next Time - Listen

7. září 2014 v 13:18 | tomato

Včerejší epizoda Robots of Sherwood byla opravdu skvělá . Mark Gatiss, scénarista, má ode mě plný počet bodů. Následující díl je z pera Stevena Moffata, takže se máme na co těšit. Epizoda nese název Listen a bude lehce hororová, však uvidíte v ukázce.

Dočkáme se jí v sobotu 13.9. zase ve stejnou hodinu.

Klipy z Robots of Sherwood

6. září 2014 v 15:39 | tomato
Omlouvám se, že sem klipy dávám až teď v den premiéry, ale jindy jsem čas neměla. Začala škola a chtějí po nás hned za začátku strašně moc věcí. Zatracená škola!

Objevily se dva klipy k dnešní epizodě Robots of Sherwood. V prvním klipu uvidíme 12th Doctora a jeho bojové techniky. V druhém Robina Hooda a šerifa z Nottighamu ve střeleckém klaní. Epizody se dočkáme dnes ve 20:30.

Promo fotky z Robots of Sherwood

2. září 2014 v 17:59 | tomato
Nefunguje mi vkládání htlm kódu z imgboxu,netuším proč. Do galerie se dostanete kliknutím na fotku.

Objevily se promo fotky k nastávající epizodě Robots of Sherwood, která se na obrazovkách objeví tuto sobotu v 20:30. Na fotkách můžete kromě Doctora a Clary taký vidět Robina Hooda (Tom Riley) s jeho bandou a Sheriffa (Ben Miller).

Vyšel také nový trailer s více ukázkami, najdete ho ZDE.


Next Time - Robots of Sherwood

31. srpna 2014 v 11:42 | tomato

Epizoda druhá s názvem Into the Dalek má svou premiéru už za sebou a my se můžeme těšit na epizodu třetí, která nese název Robots of Sherwood. V této epizodě se objeví Robin Hood.

Na obrazovkách se objeví v sobotu 6.9. v 20:30 na BBC One.

Promo fotky z Into the Dalek

26. srpna 2014 v 17:00 | tomato

BBC America zveřejnila promo fotky k druhé epizodě Into the Dalek, která má premiéru 30.7. Na můžete vidět včetně Doctora a Clary tři nové postavy. Dva vojáky Journey Blue (Zawe Ashton), Colonel Morgan Blue (Michael Smiley) a samozřejmě Dannyho Pinka v podání Samuela Andersona. Zde najedete ještě jeden krátký teaser trailer.

Next Time - Into the Dalek

24. srpna 2014 v 18:00 | tomato

Epizodu Deep Breath, máme za sebou - tedy spíš převážná část z vás, já ne. Proč? Protože jsem mimo domov a tady je příliš slabý internez na to, abych si Doctora mohla stáhnout. Jsem naštavná, přímo zuřím! Doma budu až v sobotu - SAKRA!

Následující a to druhou epizodou je Into the Dalek, tedy Do Daleka. Dočkáme se jí v sobotu 30.7 v 20:30 našeho času. Tři klipy z epizody najdete zde a zde.

Doctor Who World Tour - Rio de Janeiro

21. srpna 2014 v 20:01 | tomato

Doctor Who World tým se zastavil na poslední zastávce z dvanácti denního turné - v brazilském Rio de Janeiro. Zatím moc fotek není, ale během víkendu by se jich mělo objevit víc. Pamatujte! Už tuto sobotu v 20:50 našeho času premiéra Deep Breath.

Doctor Who World Tour - Mexico City

21. srpna 2014 v 17:58 | tomato

Objevilo se pár fotek z návštěvy Doctor Who World Tour v Mexico City. Nemám k nim asi nic moc, co říct. Nejspíš jen to, že jsem nikdy neviděla na jednom místě tolik cos-play Clary. To je vše :)

Promo fotky z Deep Breath

19. srpna 2014 v 12:28 | tomato

Jelikož premiéra epizody Deep Breth je už v sobotu, tak se objevilo několik další fotek z tohoto dílu.
Zregenerovaný Doctor se s Clarou dostanou do viktoriánského Londýna, kde naraí na menší problémy s Tyranosaurem.

Doctor Who S8: Názvy epizod

18. srpna 2014 v 19:34 | tomato

Do premiéry osmé řady zbývá pouhých pět dnů, a tak se BBC rozhodlo zveřejnit názvy všech letošní epizod. Nezapomeňte - tuto sobotu v 20:50 našeho času.

Jenna Coleman se s námi možná rozloučí o Vánocích

17. srpna 2014 v 11:34 | tomato

Bohužel je to tak, Jenna Coleman, která hraje nynější společnici Claru, se po osmáncti měsících rozhodla seriál Doctor Who opustit již v letošním vánočním speciálu.

Doctor Who World Tour - New York

16. srpna 2014 v 16:43 | tomato

Doctor Who World Tour se ze Sydney přemístil do New Yorku, kde se konala další premiéra epizody Deep Breath. Tentokrát se po delší době na fotkách objevil i sám (ďábelský) Steven Moffat. Po dokončení planováného programu se přemístí do Ciudad de México.

Doctor Who World Tour - Sydney

12. srpna 2014 v 20:11 | tomato

Tým Doctor Who World Tour zamířil do australské Sydney. Peter Capaldi a Jenna Coleman nejdříve zapózovali u TARDIS, a pak se vydali vstříc nadšeným fanouškům. Rozdávali podpisy, úsměvy nebo se fotily. Kolem odpoledne se přesunuli na Q&A. Také podali rozhovor v rádiu Gold FM v ranní show. Musím ovšem, ale ještě dodat, že Peter a Jenna jsou vedle sebe kouzelní. Nemyslím to jako pár, ale jako herecké dvojice. Velmi dobře si sedli - tedy aspoň to tak vypadá.

Deep Breath oficiální trailer

11. srpna 2014 v 19:37 | tomato

BBC zveřejnilo první trailer na premiérovou epizodu Deep Breath. Zregenerovaný Doctor se s Clarou octnou ve viktoriánské Anglii, kde jim cestu zkříží Tyranosaurus a Hodinový roboti. Pomůže jim známé trio - Madame Vastra, Jenny a Strax. Epizoda se na britských televizních obrazovkách objeví 23. srpna v 20:50 našeho času, tedy za třináct dní.

Doctor Who S8: Nové úvodní titulky

11. srpna 2014 v 17:41 | tomato
S novou řadou přichází také i nové úvodní titulky, které jsou vždy originální a tentokrát budou velmi originální. Bohužel to není moc v dobré kvalitě. Titulky byly totiž natočeny fanoušky během promítání premiérové epizody Deep Breath v rámci Doctor Who World Tour.

Doctor Who World Tour - Cardiff, Londýn, Soul [udated]

10. srpna 2014 v 20:24 | tomato

V Cardiffu přesně sedmého srpna začalo světové turné Doctor Who World Tour. Scénaristi a převážně hlavní hvězdy budou cestovat různě po světě a propagovat nastávající osmou sérii. V celém článku najdete víc informací a několik fotek.

Klipy z Deep Breath

9. srpna 2014 v 9:15 | tomato
BBC zveřnilo několik videí Doctor Who World Tour, o tom napíši večer. Nejhlavějším videem, které bylo zveřejněno je nejspíše reportáž o zahájení předpremiéry. V reportáži bylo možné vidět tři klipy z druhé epizody s názvem Into the Dalek. Scénař napsala Phil Ford.

Doctor Who S8: Photoshoots

1. srpna 2014 v 10:25 | tomato
Během tohoto týdne vyšlo několik časopisů s photoshooty k osmé sérii Doctora Who. Uvidíte na nich Petera Capladiho ve svém kostýmu a Jennu Coleman, jakožto Claru Oswald. Fotky pocházejí z časopisu The Sunday Times, Entertaiment Weekly a Empire.Vše jsem dala do jedné galerie.
 
 

Reklama