Doctor Who

Nový padouch v 8.serii

14. března 2014 v 13:46 | tomato
Dnes byl potvrzen nový záporák do 8.serie Doctora Who, který bude stát proti Doctorovi a Claře, dost možná i proti Dannym Pinkovi, který se přidá jakožto nový společník. Záporákem je žena a ne jen tak ledajaká. Více informací v Celém Článku.

Mark Gatiss: Capaldiho první epizoda je znepokojivá

8. března 2014 v 11:48 | tomato

Scénarista Doctora Who, Mark Gattis pronesl, že Capaldiho Doctor bude mít "celou novou sadu pravidel" již od začátku.
V rozhovoru pro Digital Spy Gatiss odhalil:

"Peter mám velmi jinou energii než Matt Smith nebo David Tennant. Je starší, a tak se všechno mění - je úžasné, co změna dokáže!"

Dodal a k tomu i vysvětlil:
"Matt byl skvělý, jeho odchod mě mrzel, ale je naopak skvělé, že máme změnu."
"Doctor je vždycky Doctor, ale vy si můžete užít spostu legrace hraním s lidmi a jejich očekáváním. Každý ví, jak předchozí Doctor reagoval v dané situaci - a teď prostě nevíte!"

Steven Moffat, showrunner Doctora Who napsal stejně jako Gatiss, že Capaldiho premiérová epizoda bude "vzrušující", "znepokojující" a "strhující". Podle všechn popisů 12. Doctora, které se k nám dostali půjde o více tvrdšího, temnější, zvláštěnjšího a zadků napokávajícho Doctora. A jak jste vy, pochopili popisy 12. Doctora? A těšíte se na Petera Capaldiho?Jedna velká teorie aneb spoiler jako hrom

1. března 2014 v 18:49 | tomato
Novinek ohledně nastávající 8. serie moc není. Mezi poslední se řadí ta o novém společníkovi Danny Pinkovi, jehož ztvární Samuel Anderson. Nakonec jsem rozhodla napsat článek o jedné teorii, která se poslední dobou objevovala dost často. Ještě jednou upozorňuji - jde znovu o mega SPOILER a mega blbost, ale na zajímavý článek se hodí. Takže směle dál!

Nový společník odhalen!

24. února 2014 v 18:59 | tomato
Stanice BBC dnes kolem rána přišla s novinkou, že se do osmé řady seriálu Doctor Who přidá nová hlavní postava, která se bude objevovat po boku Petera Capaldiho a Jenny Coleman. O koho půjde se dočtete v celém článku.

Doctor Who S8: Temnější a více jako Classický Doctor

6. února 2014 v 16:16 | tomato

Ben Wheatley, režisér prvních dvou epizod osmé série, odhalil nové informace tykající se dalšího pokračování. Nastávající série bude více temnější než ty předchozí a také se vrátíme do starého stylu, tedy stylu "classické" éry.

Doctor Who S8: Spoiler - Dialog z natáčení

30. ledna 2014 v 16:00 | tomato
Trocha necelého dialogu z úterního natáčení. Začíná poté co Clara vezme nečekaný hovor. K videu si pusťte titulky/dialog. Je to anglicky, snad nevadí.

Doctor Who S8: Fotky z natáčení- Queen Street

30. ledna 2014 v 15:30 | tomato
Fotky jsou z 28.1., neboli z úterního nátáčení z Queen Street. Peter Capaldi je na ncih už ve svém novém a velmi stylovém kostýmu. Víc k nim asi dodat nelze.

Kostým 12. Doctora odhalen!

27. ledna 2014 v 20:23 | tomato
Dlouho jsem čekali, jak bude 12. Doctor vypadat a nakonec je to tady. Jaký bude mít styl tentokrát? To se nechte překvapit v celém článku, ale amozřejmě je stylový, jako všichni předchozí. Pokud, ale chcete být překvapení nedoporučuji číst dál.

National Television Awards 2014

23. ledna 2014 v 17:16 | tomato
Včera večer byl udávánání cen NTA a my, jakožto fanoušci Doctora Who a Sherlocka, můžeme být nadšení. Cenu si odnesli oba a někteří dokonce i dvakrát.

Tom Baker slaví 80. narozeniny

20. ledna 2014 v 18:26 | tomato

Představitel 4. Doctora Tom Baker slaví dnes svoje osmé kulatiny. Všechno nejlepší nejbláznivější Doctore k 80-tým narozeninám!

Doctor Who S8: První fotky z natáčení

9. ledna 2014 v 16:46 | tomato
Natáčení osmé série začalo 6.1. 2014, v pondělí. Na internetu se ihned den na to objevily fotky z natáčení, které pořídily "náhodní kolemjdoucí". Jde z nich zatím poznat jen, že se Doctor s Clarou vrátí zpět do Viktoriánské Anglie a znovu se setkají s Madame Vastrou, Jenny a Straxem.

Plus se také objevila první a oficiální fotka Petera Capaldiho s Jennou Coleman, jakožto 12. Doctor se svou společnicí Clarou.

8.serie, aneb co bylo a nebylo prozrazeno

4. ledna 2014 v 16:35 | tomato

Bacha! Obsahuje spoilery a spoilery, pokud chcete být překvapení tak raději dál ne. Na celé vysvětlení jedno video, z kterého čerpám - Klik. Můj spolehlivý zdroj :D

Doctor Who: Premiéra 8.serie na podzim

3. ledna 2014 v 19:03 | tomato
8. série bude mít premiéru na podzim

Datum premiéry nebylo prozatím oficiálně ohlášeno, ale mluvilo se o srpnu až září. Častěji se mluví o září a i později. Proč je tomu tak? Čtěte dál.

The time of the Doctor: Behind the scenes, deleted scene

27. prosince 2013 v 19:03 | tomato
Už máme po vánočním speciálu. Matt Smith se zregeneroval v Petera Capaldiho. Samozřejmě jsem asi jako každý jiný brečela. Teď, ale k tématu. Na internetu se objevilo video z natáčení a také zatím jedna vynechaná scéna, kterou zveřejnila BBC America.

The Time of the Doctor: Sneak Peak 03

24. prosince 2013 v 16:24 | tomato
Je tu další klip na zítřejší vánoční speciál! Doctor, Clara a nová postava Tasha v trapné chvíli..

The Time of the Doctor: Sneak Peak 02

23. prosince 2013 v 19:34 | tomato
Na internetu se objevil další klip z nadcházejícího speciálu Time of the Doctor, který bude už pozítří. Tentokrát má Clara problém s večeří a imaginární přítelem. Jediný, kdo by mohlo zahrát je Doctor, ale ten má v TARDIS bohužel jiné potíže.

The Time of the Doctor: Sneak Peak 01

20. prosince 2013 v 21:30 | tomato
A je to tu! (<---Jak kdyby to bylo už tady, že?). Máme tady první Sneak Peak z vánoční speciálu. A o čem je? O pečení krocana na večeři, ale Claře a Doctorovi se moc nedaří, jde asi o stejnou bitvu jako s Dáleky. Jak to asi vyřeší? Podívejte se sami. Bavte se!

The Time of the Doctor: Promo fotky

19. prosince 2013 v 21:37 | tomato
Pokud chcete v poslední epizodě letošního roku, vidět Matta Smitha takřka nahého, máte poslední šanci. 11. Doctor se totiž objeví ze (zatím) neznámých důvodů nahý ve své TARDIS. Další důvod se těšit o něco víc, no ne?

BBC America: The time of the Doctor - trailer

19. prosince 2013 v 14:17 | tomato
Watch the EXCLUSIVE <i>Doctor Who</i> Christmas Special Extended Trailer

Co nám trailer nabízí? Samozřejmě, že mnoho dalších velký otázek! Včetně napínavých ukázek s Daleky, Anděly a Tichem se v novém traileru dočkáme i Doctorových "11 dveří" z epizody The God Complex. Co se v nich asi Doctor objevil? Na to si budeme muset počkat do premiéry.

The Time of the Doctor: Miniúryvek ze scénáře

17. prosince 2013 v 20:42 | tomato
Jelikož se Doctorův čas blíží na svě prosákl maličký úryvek ze scénáře, který nám prozradí klasicky něco o regeneraci. Všechno začíná být čím dál více zamotané, protože informace o Doctorově regeneraci jsou různé takže být vámi si z toho zatím nedělám závěry (i když já sama jsem si pár udělala). Budeme si muset na rozřešení této záhady počkat do 25.prosince, což je už za sedm dní!!

BBC1: The time of the Doctor - Vánoční trailer

17. prosince 2013 v 20:39 | tomato

Vánoce se blíží, a tak je tady další trailer na vánoční program. V traileru je také část epizody Time of the Doctor, která nás čeká připomínám 25. prosince. Můžeme vidět Claru, jak chystá slavnostní večeři, ale Doctor má jistý problém. Jaký? Podívejte se sami!

Steven Moffat a jeho reakce na One Direction!

17. prosince 2013 v 17:46 | tomato
Pokud nejste zrovna fanoušci One Direction, tak musíte vidět Moffatu reakci. Já jsem nemohla!

Co když..aneb Moffat zase spoileruje

14. prosince 2013 v 11:38 | tomato
Pokud nechcete vědět víc o Doktorově regeneraci doporučuji zmizet pryč.

Showrunner Steven Moffat se znovu rozhodl nám nasadit brouka do hlavy, když se v rozhovoru pro Radio Times rozpovídal o regeneračním cyklu, který nás čeká ve vánočním speciálu.

The Time of the Doctor: Trailer, promo fotky

13. prosince 2013 v 13:05 | tomato
(Kliknutím do galerie)

Jelikož se Doktorův čas neúprosně blíží, BBBC pomalu, ale jistě zveřejňuje trailery a obrovský počet promo fotek. Rozhodně se ve vánočním speciálu objeví Ticho, Andělé, Kyberlidé a Dálekové. Epizoda se rozhodně bude motat kolem Trenzalore, místa posledního skonu Doktora. Proč? To nikdo netuší. Jisté, ale je, že se naposledy uvidíme 11.Doktora v roli Matta Smitha.

"Jedenáctá hodina je ve skonu, k hodině dvanácté je ručička zas blíže."

The Christmas special: Oficiální název, synopis a promo

27. listopadu 2013 v 19:13 | tomato
Je po 50.výročí, jehož hodnocení se pokusím dopsat do víkendu, a tak se kupí novinky a spoilery o nastávajícím Vánoční speciálu. Jisté je, že půjde o tzv. Regenerační díl - tedy se nám regeneruje 11th Doctor (Matt Smith) do své 12th podoby, kterou v budoucnu ztvární skotský herec Peter Capaldi. Dále jsou potvrzeni Kyberlidé, a podle traileru se dá i poznat, že se vrátí Ticho. Je dost možné, že se objeví i Dálekové a Plačící Andělé, ale 100% potvrzení jsou Kyberlidé.

Teď, ale k tomu hlavnímu, což je oficiální název epizody. Název je dosti příhodný - The Time of the Doctor.
A co se v této epizodě stane? To si přečtěte v oficiálním synopise.
 
 

Reklama