Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy: Oficiální plakáty postav

4. srpna 2014 v 11:00 | tomato
Už je to pět dní, co se konala česká premiéra filmu Guardians of the Galaxy a já vám teprve teď píšu o plakátech s hlavními postavami. Trošku pozdě, to uznávám. Alespoň si uděláte pořádek v hlavních postavách, než navštívíte kino. Já sama film už viděla a jsem maximálně nadšená. Nedoufala jsem, že budu z kina odcházet s takovým nadšením, ale stalo se. Recenze by se tu měla objevit během příštího týdne. Jestli ne, tak někdy jindy.

Guardians of the Galaxy: Oficiální trailer #3

10. července 2014 v 10:30 | tomato
Vyšel již čtvrtý oficiální trailer pro nadcházející pecku od Marvlu, Guardians of the Galaxy. V traileru se nám ukáže hlavní záporák Ronan. Film má u nás premiéru 31. července.

Guardian's of the Galaxy: Oficiální trailer #2

22. května 2014 v 16:17 | tomato
Na světě je další trailer z další nadupané Marvelovky Guardians of the Galaxy. V traileru se nám ukáží hrdinové více v boji, o mnohem více. Také se nám ukáže hlavní záporák Ronan. Celé to bude asi akční komedie, jak to tak zatím vypadá. Aspoň myslím. Premiéra je chystaná na 1.8. 2014. S českými titulky ZDE.

Guardians of the Galaxy: Oficiální trailer

19. února 2014 v 14:14 | tomato
Trailer byl včera exkluzivně uveden v show Jimmyho Kimmela, jehož hostem byl představitel jedné z hlavních rolí, Chris Pratt. Marvel ho na internet zveřejnil (našeho času) dnes v šest hodin ráno. Pokud budete dobře sledovat, všimnete si Karen Gillan, je tam dvakrát. Jsou i spekulace, že se ve světe Marvelu bude objevovat ve více filmech. Kupříkladu v Avengers..

Guardians of the Galaxy: Teaser trailer

18. února 2014 v 18:19 | tomato
Na dnešek měl být plnohodnotný trailer, ale vloudila se menší chybička. My jsme v jiném časovém pásmu, a tak se traileru dočkáme s menším zpožděním. Zítra by, ale už měl být. Máme mu tedy aspoň teaser trailer, který trvá 19 sekund.

Guardians of the Galaxy: Oficiální synopse

17. února 2014 v 18:14 | tomato

Trailer už brzy!

16. února 2014 v 19:01 | tomato

Předposlední film tzv. fáze dvě brzy uvede svůj první trailer. Jmenovaným filme je samozřejmě myšleno Guardians of the Galaxy. Trailer se na internetu objeví 18. února, bude mít 2 minuty a 23 sekund. Animace je pro nás jen taková malá ochutnávka. Co myslíte, bude v traileru i Karen Gillan jakožto Nebula?

San Diego Comic-con 2013: Guardians of the Galaxy

28. srpna 2013 v 11:46 | tomato
Ze všech filmů Fáze 2 byl největším překvapením film Guardians of the Galaxy, které je naplánované na 1.srpna 2014.
Nouzi o novinky a spoilery mít nebudeme, protože se na Comic-conu objevili všichni hlavní protagonisté tohoto filmu.
Režisér James Gunn také nemohl chybět a rozhodně nemohl přijít s prázdnou. Ihned všem návštěvníkům ukázal nový oficiální design titulu, concept art a samozřejmě u úplně první footage z filmu!

Guardian's of the Galaxy: Lee Pace, Karen Gillan interview

9. srpna 2013 v 13:00 | tomato
21.7. 2013, Comic-con, San Diego

Guardian's of the Galaxy: Karen Gillan interview

27. července 2013 v 11:10 | tomato
Rozhovor (20.7. 2013, Comic-Con, San Diego):
"Co jsem vám říkala ?" řekla Karen Gillan, když zkoušela mluvit o její uatajené roli v Gurdians of the Galaxy na Comic-conu v San Diegu. "Hraji špatnou postavu!" Tohle nebylo poprvé, co bývala Amy Pond naznačila, že bude hrát zápornou postavu ve filmu. Sama všechno označuje za "mlhovinu" pro vnučku Thanose, Nebulu. Pokud jde o to, jak se Karen cítí o vstupu do "Marvel Cinematic Universe" dodala: "Já nevím ! Dostala jsem dopis, který říká: "Welcome to the Marvel Universe!".
To bylo nejvzrušující věcí, kterou jsem, kdy četla"


Guardian's of the Galaxy: Comic-con, San Diego 2013, Karen Gillan

25. července 2013 v 10:00 | tomato
21.7. 2013, San Diego


(Kliknutím do galerie)

Karen Gillan: Guardinas Of The Galaxy

9. července 2013 v 10:00 | tomato
Karen Gillan

Guardians Of The Galaxy - další pecka od Marvelu, která je chystaná na příští rok už má zvolenou další roli.
25-letá Karen Gillan bude hrát Angelu - zrzavou lovkyni s mečem, která se pohybuje ve zlatých "bikinách". Karen Gillan známá jako Amy Pond z Doctora Who bude hrát hlavního padoucha. Bude opravdu zajímavé vidět Karen v bikinách a je jisté, že mezitím bude na své postavě pracovat. Jak je napsáno v obrázku dole....Karen nesnáší cvičení a posilování.


Skotské noviny, Daily Record, 9.6. 2013
karen gillan angela

Ve filmu dále hraje Chris Pratt jako Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Dave Bautista jako Drax Destroyer a Micheal Rooker jako Yondu. Nesmíme také zapomenout na Lee Peace, Glenn Close a pravděpodobně John C. Reilly. Film dorazí do kin 1.srpna 2014.

Možný Spoiler

Padouch v Guardians of the Galaxy

22. května 2013 v 16:38 | tomato

Filmová fan-site strána oznámila, že ví kdo bude hlavním padouchem Strážců Galaxie. Podaná informace: "Podle našeho nejmenovaného zdroje bude hlavním darebákem ve skutečnosti ve skutečnosti Ronan, vládce mimozemské rasy jménem Kréé. Ronan rád v komiksech bojuje proti Fantastické čtyřce, The Inhumas a Strážcům Galaxie. Je oporou Marvel kosmického vesmíru, takže je to zcela v souladu být uváděn jako hlavní, zejména s filmovými dobrodružstvími od Marvelu, které se odehrávají v nejvzdálenějších koutech vesmíru."

Nejvíce pokládaná otázka je, zda Captain Marvel vystoupí jako jeden ze strážců. Koneckonců se říkalo, že Miss/Captain Marvel (Carol Danvers) se objevé v Avengers 2: Avenger Harder (není konečný název)

Potvrzení první herecké role v Guardians of the Galaxy

22. března 2013 v 14:34 | tomato
Jak už jsem psala u chystaném filmu Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy),pokud nevíte článek zde.
Premiéra tohoto filmu je prozatím plánovaná na rok 2014, kteří by podle předpokladů měli mít premiéru 1.8.
Během tohoto týdne byla potvrzena herecká role postavy Draxe.


Toho si zahraje bývalí wrestler Dave Bautista, též známý jako Batista. Ten se na filmovém plátně objevil málokrát.

Já ho neznám, takže nemůžu říct...ale do premiéry je daleko ;)

 
 

Reklama