Marvel

Deadpool: Oficiální trailer

6. srpna 2015 v 21:27 | tomato

Další Marvelovka na příští rok. Myslím si, že o novém a tuším i prvním Deadpoolovi bych se tu měla alespoň jedinkrát zmínit, protože všude se o něm mluví - velmi pozitivně mluví. V celém článku najdete základní infa a také první oficiálné trailer.

The Fantastic Four - Oficiální trailer

24. dubna 2015 v 20:00 | tomato

Nadcházející Fantasic Four zcela s novými herci a dějem, zveřejnila první ofciální trailer, který je zajímavější než předchozí kratší teaser. Myslím si, že v tomhle článku se není třeba rozepisovat, když není prakticky o čem. Každopádně se na něj podívejte, protože je mnohem lepší. Film samotný mě do kina moc netáhne, ale v klidu domova se na něj nejspíše podívám.

David Tennant a Marvel

13. února 2015 v 15:32 | tomato

O téhle informaci asi slyšela už většina z vás, ale i tak si myslím, že bych se o této parádní novince měla na blogu zmínit. Více si tedy můžete počíst v celém článku.

The Fantastic Four - Teaser trailer

28. ledna 2015 v 18:02 | tomato
Musím se přiznat, že jsem něměla vůbec ponětí, že film The Fantastic Four startuje již letos. Žila jsem v domnění, že se stále natáčí. Pletla jsem. Ani jsem o něm tady nezmínila, což mě mrzí, ale tenhle tým nepatří zrovna k mým oblíbeným. Vážně se omlouvám. V kinech od 6.8. 2014. Scénáře se ujal Simon Kinberg, který už s Marvel spolupracoval celkem dvakrát - X-Men: The Last Stand a X-Men: The Days of Future Past. Za řežisérské křeslo usedl Josh Trank. V hlavních rolích Miles Teller (Mr. Fantastic), Kater Mara (Invisible Woman), Micheal B. Jordan (Human Torch) a Jamie Bell (Thing). O roli hlavního záporáka Dooma se postaral Toby Kebbel. V roce 2017 už je slíbené i pokračování tohoto filmu.

V celém článku se tedy můžete podívat na první ochutnávku ze zmíněného filmu.

Marvel a Oscary

17. ledna 2015 v 22:12 | tomato

Nominace na letošní ročník Cen Akademie byly už před pár dny oficiálně zveřejněny, a tak jsme si mohli počíst, jaké filmy nebo herci si letos odnesou zlatou sošku. Samotný Marvel má na kontě také několik nominací. Přesně čtyři, abych byla konkrétní. V kategorii Nejlepší Makeup byli nominováni Guardians of the Galaxy. Nominace je oprávněná, protože film si to rozhodně zaslouží, protože nešlo vůbec poznat o jakého herce jde. Například Lee Pace, který hrál hlavního záporáka Ronana, by k nepoznání. Captain America: The Winter Soldier, X-men: Days of Future Past a znovu Guardians of the Galaxy získali nominaci ve stejné kategorii a tou jsou Nejlepší vizuální efekty. Tady je těžké rozhodnout, který z těchto tří si výhru zaslouží více, jelikož je to opravdu vyrovnané. Konkurence je ovšem velká, a tak moc ve výhru nedoufám, ale budu jim držet palce. Pokud jeden z nich zvítězí, budu vás ihned informovat.

Zdroj: csfd.cz

Marvel odhalil data filmů Fáze tři

28. října 2014 v 21:20 | tomato
Marvel se rozhodl odtajnit seznam filmů i s daty pro nadcházejících pár let. Zejména nás zajímá tzv. Fáze tři, která začíná s Ant-Man, který má premiéru 17. července 2015, což víme už delší dobu. V Celém článku najdete všechny filmy včetně třetí dílu Thora a Captaina Americy, které nás čekají do května 2019. Jsme hodně překvapená, to vám můžu s jistotou říct.

Marvel ohlásil několik dat nadcházejícím filmům

30. července 2014 v 9:10 | tomato
Marvel není líný, a tak fanouškům sděluje novinku za novinkou a natáčí film za filmem. BBC se má od Marvelu, co učit, no nemám pravdu? Zpět k tématu. Marvel Studios společně se svým prezidentem Kevinem Feigem ohlásili deset dat k nadcházejícím marvel filmů do roku 2019. U čtyřech dat víme o jaký film půjde, u pár spekulujeme a zbytek je nám otázkou. Na co se tedy můžete těšit, se dozvíte v celém článku.

Marvel - SDCC 2014 - Photos

28. července 2014 v 18:24 | tomato
Tak většina fotek má teď už své místo v galerii, jen mi zbývá několik posledních. Půjde spíše o takový mix všeho. Není jich moc, protože se mi víc fotek už nechtělo hledat, myslím, že to stačí. Dnes už se mi nic moc psát nechce.

Speciální Marvel dokument

17. března 2014 v 18:22 | tomato
Po již odvysílané epizodě Agents of S.H.I.E.L.D se názvem Yes Man, v němž se objevila lady Sif z Asgradu si dáme znovu týdenní pauzu, jelikož ABC má v plánu uvést speciální dokument Marvel Studios: Assemblin a Universe.

Marvel One-Shot: All Hail the King - Prolog

24. ledna 2014 v 12:03 | tomato
Jedna z nejlepších postav z Iron Mana 3, je zpět v Marvel One-Shot s názvem All Hail the King. Neslavný Trevor Slattery alias Mandarin je uzamčeno do věznice s přísnou ostrahou a přitom ho bude následovat dokumentární štáb.
Celý klip bude k dispozici na Bluray a iTunes HD verzi Thor: The Dark World. V prodeji od pondělí, 24. února.


Ochutnávky k nastávajícím filmům

20. dubna 2013 v 10:02 | tomato

Ant-Man Test Footage


¨

Captain America: The Winter SoldierGuardians of the Galaxy


Thor: The Dark World

Na co se těšit od Marvelu v 2013

4. ledna 2013 v 19:21 | tomato

Marvel pro nás chystá další porci filmů,seriálů a hlavně komiksů.
Tady máte pár důvodů proč...

Guardians of the Galaxy,Ant-man

31. prosince 2012 v 10:30 | tomato

V San Diegu na Comic-conu 2012,Marvel studios oznámilo dva nadcházejicí filmy.
A ty by tedy byli: Guardians of the Galaxy (Strážci Galaxie),kteří mají počáteční datum 1.8.2014,a také Ant-man (Mravenčí muž,v komiksech člen iniciativy Avengers). O Ant-mana,by se měl postarat režisér Edgar Wright.Prozatím jsou navrhnuta loga,pro oba film. Sice se podobají všem ostatním,ale nemusí to být zatím to pravé.U Strážců Galaxie,by šel spíše o temější stránku ,jak možná uvidíme u nového Iron Mana 3.
Vše znovu bude založeno na komiksu,takže se máme na co těšit :-)

Stan Lee ve filmech

4. listopadu 2012 v 19:06 | tomato
Mnoho z vás sleduje filmy od Marvelu,já osobně jsem jejich velký fanda. A v každém tom úžasném filmu se objeví člověk ,co to vše stvořil. Jeho jméno zní Stan Lee. Všimněte si na videu toho starého pána s brýlemi-je vážně v každém filmu od Marvelu :-) Ted' máte možnost si ho všimnout objeví se vždycky max.na 1 minutu - ani ne!

Avengers: Captain America tě chce!

30. října 2012 v 17:38 | tomato
Marvel Comics,chystá další řadu komiksů Avengers. Napíše ji Jonathan Hickman a Jerom Open.
V Americe by se na pultech na začátku prosince,bude vycházet dvakrát měsíčně. K nám do ČR se asi nedostane,když ano tak s obrovským spožděním. Takže do další řady superhrdinů Marvelu, přidají další díly komiksů Avengers, má to být prozatím nejlepší serie. Tedy tvrdí se to.

Hele koho taky štve,že se u nás nevydávají ?? Mě děsně, ale kdybych je někde náhodou na webu našla,stopro přidám zmínku na bloG,to je ohledně komiksů prozatím vše.
 
 

Reklama