Things around blog

3. narozeniny

31. července 2015 v 21:22 | tomato

Nový design

7. února 2015 v 11:49 | tomato
Po předlouhé době, snad i po půl roce, jsem se rozhodla jako pro změnu designu, tak i rubrik, které by měly být snad o tohoto víkendu znovu přeházené. Sama jsem se v nich nevyznala, takže bych se nedivila, kdybyste se i vy v nich sem tam zamotali. Zpět, ale k tomu hlavnímu. Jak už jsem zmínila, nechala jsem si udělat nový design, chtěla jsem něco jednoduššího a nic extra barevného či přeplácaného. Na tyto jednoduše elegantní věci je odborníkem má milá affs Petra. Když jsme ji požádala, zda mi ho neudělala, ráda mou prosbu přijala (což jsem se opravdu divila) a nový vzhled udělala přesně podle mých představ. Jestli se vám líbí stejně tolik jako mě, můžete tvůrce tohoto díla pochválit v komentářích nebo rovnou na jejím blogu. Hlavním mottem toho vzhledu jsou Marvel filmy loňského roku a samozřejmě tam i nechybí pár fotek z Avengers: Age of Ultron.

Takže Peťo (nevím, jestli tě tak můžu oslovovat), ještě jednou ti moc děkuji. Vážně jsem z něj nadšená, nemůžu se na něj přestat dívat! A upřímně - mám ho uložený i v telefonu. Děkuji :33 Ještě jedna věc. Snad tě nevyděsila moje zaneřáděná galerie, mám v ní - s prominutím - strašný bordel.

Konečně jsem si nechala udělt oddělovač, který jsme vážně už nutně potřebovala. Bude skvělý pro moje podčlánkové omluvy, objevující se často na mém blogu. I tenhle článek to bohužel nemine.

Dlouho jsem tu nebyla, dlouho jsem nic nenapsala a dlouho jsem neobíhala affs - já vím. Věřím, že už vás ty moje skoro každotýdenní omluvy štvou, ale teď se za sebe vážně stydím. Všichni jste aktivní, píšete články dvakrát do týdne a stejně tak i tolik obíháte, jste prostě schopní si ve svém nabitém rozvrhu na tyto věci najít čas. Já bohužel ne, nevím, prostě to neumím a je mi to hrozně šíleně moc líto. Měla jsem moc školy - má typická výmluva. Ta platí i tentokrát, ale jsou tu i další věci. Cvičení, kamarádi a odpočinek. Na blog zapomínám nebo ho nejsem schopná vkloubit do mého rozvrhu. Je tolik novinek, které by tu měly být, ale nejsou, promiňte. Vážně promiňte, jako blogerka jsem opravdu hrozná, a proto..
..jsem se chtěla se vámi, převážně s affs, na něčem domluvit. Vadilo by hodně, kdybych přidála články jen o víkendech?
Třeba tři každý víkend? Přes týden bych se samozřejmě snažila nějak obíhat, jen bych nepsala články. Pokud souhlasíte, vyjádřete se prosím do komentáře. Pokud máte nějakou připomínku či nadávku klidně pište.

newtomato.blog.cz na Facebooku

11. října 2014 v 20:13 | tomato

Šťastné a Veselé!

23. prosince 2013 v 15:17 | tomato
Přeji vám všem a hlavně mým milovaným Affs - Šťastné a veselé, spoustu radosti a klidu. A samozřejmě štěstí v Novém roce. Jsem moc ráda, že tu jsem na další Vánoce a budu doufat v to, že tu budu i na ty další! Doufám, že všichni strávíte svátky s lidmi, na kterých vám záleží .

Plně věřím, že si letošní svátky užijete!

Abych nezapomněla, letos nám Ježíšek nepřinesl jenom dárky, ale i další vánoční speciál z řad Doctora Who, kde
letos budeme potřebovat kapesníky a také dlouho očekávanou třetí serii Sherlocka, která přijde se začátkem Nového roku!

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok přeje ještě jednou..
Vaše Tomato

Poděkování :)

29. července 2013 v 10:48 | tomato

Poděkování...

Rok uběhl, jako voda. Uběhl tak rychle, že jsem si polovinu dní nezapamatovala, ale to nevadí.

Před rokem přesně 29.července 2012 jsem se rozhodla udělat si blog na téma Avengers a Sherlock Holmes. Moc jsem tomu nevěřila, protože jsem si myslela, že nikdo nebude navštěvovat. Krutě jsem se spletla. Časem jsem začala mít plný seznam Affs. Byla jsem nadšená - návštěvnost stoupala a stále stoupá. Blog provázel mnoho změn - od desingu až po téma. Začala jsem s Avenger a knižním Sherlockem, ale později začala přibývat celý Marvel. Sherlock BBC a v neposlední řadě i sci-fi seriál Doctor Who, na který jsem přišla díky blogu TimeLady, kterou už bohužel nemám v Affs. K dalším změná došlo také v seznamu Affs .Hodně jsem jich vymazala..Ale většinu mých milých Affs má skoro celý rok. Vám Affs patří největší dík !! Děkuju Grace za rady v psaní povídek (moc mi tím pomohla). Kathelin, která obíhá s nejčastěji a za svělé informace o Tomu Hiddlestonovi (já ho prostě zbožňuju) . Ronnie, která mám stále více dává novinky ze světa Benedicta Cumberbatche. Sherly, za její originální názory. Faith, za skvělý design. Petře, za novinky ze světa Sherlocka BBC. Dále děkuji: Christině Violet, Freemy, Ilonce, TeR, Nel a Macule :) za obíhání, skvělé názory k článků ;) Jsem ráda, že tento blog někdo čte celý rok. Ještě vám musím poděkovat, že jset přežili období obrázků, které jsem dávala na blog. Snad je to teď tady lepší a lépe se tu zabavíte. Pokud máte nějaký názor nebo nápas pište do komentářů.
Takže vám děkuji za skvělý rok a doufám, že se sem budete stále vracet.

S velkým megastickým díkem

(Dr. Ag.)Tomato (Holmesová, Starková)

(popř. V modré budce na Baker Stree 221B)


 
 

Reklama